facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

:)

Zdjęcie

Płytki - pusty - słaby bas w samochodzie

płaski bas problem słaby Car audio wzmaczniacz subwoofer

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 BULII

BULII
  • Użytkownik
  • 1645 postów

Napisano 14 październik 2020 - 15:10

Zagadka to nie jest problem z basem, ale ze jesteś daleko, a chcesz coś grzebnąć, chyba online będziesz to robił bo ofline może się nie udać

................ to co chciałem to mam ..................

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:)

#22 grzeczny_52

grzeczny_52
  • Użytkownik
  • 1361 postów

Napisano 14 październik 2020 - 15:13

Podmień radio.

Nawet jakieś tanie - aby sprawne.

Może Alpine ma pływające parametry na rca suba.

#23 Andrzejws

Andrzejws
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 14 październik 2020 - 16:56

Podmień radio.

Nawet jakieś tanie - aby sprawne.

Może Alpine ma pływające parametry na rca suba.

Wszystko wymieniłem, wszystko z instalacji audio, tzn: kable zasilające, rca miałem 4 różne, radia mam 3 w tym testowałem na tym co ładnie grało w poprzednim wozidle. Subwoofery,wzmaki, ustawienia suba, ustawienia wzmaczniacz-radio Wystrojenia (I jakoś to nie robi różnicy co prawodpodobnie jest dziwne) . instalację również radia odkładam na bok bo na kablu jack-chinch do telefonu i do wzmaka bezposrednio to też nie sukces. Miałem podłączać wzmaczniacz do innego akumulatora (chodź mojego zmieniałem nie dawno i problem ten sam) ale skoro jakieś przebicie do masy to mogło by to rozwiązać problem. Kiedyś miałem nawet fuszerkę taką odwaloną a grało częściej niż teraz, a teraz mam już poprawnie instalacje zrobioną i to cud gdy zagra.

Może już słuch nie ten skoro po 4 dniach lipa

Jeżeli słysze jak teściowa bąka puści za oknem to chyba jest dobrze :)

A tak na poważnie to gdy grało, często dobrze się niosło, ludzie się oglądali, teraz jak jest źle to nikt się nie ogląda więc słuch również wykluczam

#24 4diwr0c

4diwr0c
  • Użytkownik
  • 504 postów

Napisano 14 październik 2020 - 18:09

Piszesz że ...

instalację również radia odkładam na bok bo na kablu jack-chinch do telefonu i do wzmaka bezposrednio to też nie sukces.

Dosłownie mamy to rozumieć? Porób w końcu te zdjęcia i sie pochwal co tam namodziłeś w tej profi instalacji bo coś widze albo ułańska fantazja albo fuszera
<p>Alpine DVA 9861Ji, PXA H800, U-dim ProX T2, U-dim ProX M3 pod U-dim JR.4.300 plus U-dim ProX M6 pod U-dim JR.2.370, RM 212 SL pod ProX 1k 1D

#25 Andrzejws

Andrzejws
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 14 październik 2020 - 18:14

Dosłownie mamy to rozumieć? Porób w końcu te zdjęcia i sie pochwal co tam namodziłeś w tej profi instalacji bo coś widze albo ułańska fantazja albo fuszera

Zanim to zrobię, chciałbym wiedzieć czy masa do klemy akumulatora jest błędem? Czy lepiej już podłączyć w miejsce gdzie orginalnie idzie do karoseri i tam się wepnąć przy akumulatorze? kabla nie chcę tnąć żeby pod pasy dawać, miałem 16mm2 kabel pod mocowanie pasów i oczyszczone, było tak samo.

#26 huntere

huntere
  • Użytkownik
  • 260 postów

Napisano 14 październik 2020 - 18:21

Jaja sobie robisz? Czytasz to co piszesz?

Helix, Audison, Brax , RF

BIG 3 Cde 195bt +MP5.16+proa simplex25+2 x Edge 122SPL+aa70.2+eton1502+Tarmaps 3k

Awave,Steg,MP,STX

#27 dan124

dan124

Szyderca

• Użytkownik
  • 13130 postów

Napisano 14 październik 2020 - 18:36

Pewnie popsuł się słuch u ludzi skoro się nie oglądajo 😂

Klasyczny agrotjuning i to nawet wysokich lotów.

Chętnie posłucham systemu lepszego niż AMA do 350 złotych na nowych głośnikach z możliwością odkupienia
Odwilż ,odwilż oby wszystko nie popłyneło

#28 volvov40

volvov40
  • Użytkownik
  • 222 postów

Napisano 14 październik 2020 - 19:01

Kolego a to wszystko wina wirusa! :)

#29 adam91

adam91
  • Użytkownik
  • 367 postów

Napisano 14 październik 2020 - 19:37

Jak wszystko jest ok ale dalej nie gra to zmień auto i będzie po problemie :) tam pewnie zagra ok
Focus MK2 - Alpine W-296BT : Dego SP650 : Scan Speak D3004 : Helix P10W : Helix H400 Espirit : Genesis stereo 60 :)

#30 Piciu81

Piciu81
  • Użytkownik
  • 1094 postów

Napisano 15 październik 2020 - 19:24

Spróbuj podmienić kable rca, jak nie pomoże to radio, skoro wzmacniacz jest ok.
U mnie zanikał sub, przewertowałem wszystko od cewek suba (dwóch subow), terminal, przewód, wzmacniacz, czincze,radio i okazało się że RCA walnięte,a miałem 3 pary w jednym.

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka
Scania V8 R500: IVA-D106r+H700 Ls29neo - Sinfoni 45.2; Infinity Polydome - Sinfoni 90.2; Eton Pro 160x - Esx q175.2; Esx QE1522 - Audio System R1250.1d 24v.

#31 Andrzejws

Andrzejws
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 15 październik 2020 - 21:04

Jaja sobie robisz? Czytasz to co piszesz?

Pewnie że nie, ale skąd mam wiedzieć? Jeden powie że to wielki błąd, a drugi że nie ma lepszej masy niż z akumulatora. Więc są różne teorie, dla tego się pytam i prosze o odpowiedź, czy zmieniać do karoseri czy nie.

Jak wszystko jest ok ale dalej nie gra to zmień auto i będzie po problemie tam pewnie zagra ok

Pewnie tak ale to nie akustyka a jakiś krasnoludek siedzi w prądzie i figle płata.

Spróbuj podmienić kable rca, jak nie pomoże to radio, skoro wzmacniacz jest ok.
U mnie zanikał sub, przewertowałem wszystko od cewek suba (dwóch subow), terminal, przewód, wzmacniacz, czincze,radio i okazało się że RCA walnięte,a miałem 3 pary w jednym.

To było najbardziej możliwa teoria o której myślałem zanim kupiłem, no ale kupiłem jedne rca z nadzieją że to to, teraz jeszcze lepsze zanim zamontowałem to puściłem poprzez siedzenia i z wyciągniętym radiem, bez zmian.

#32 jurand87sca

jurand87sca
  • Użytkownik
  • 357 postów

Napisano 15 październik 2020 - 22:19

Witam. Jeśli cały osprzęt podmieniony i dalej lipka. Potrzeba by podmienić miejsce odsłuchu (auto)..;) Może to pomoże.. Kiedyś w podobnym temacie już odpowiadałem że słuch zawodzi.. Miernik też ale rzadziej, jak jest opcja zmierzyć dB.. Dziwny temat że co podpowiedź.. to przecież autor sprawdzał i to kilka razy.. ;) Jak jest blisko, to zapraszam na pomiar SPL z czystej ciekawości chociaż by..;)

Polo 6n3 1.0i..;/  Valeo 180A => Varta agm 68Ah => +/- 70mm2 cu => Maxwell 500F => Kicker kx2500.1 => Kicker Solo x12 @ 106L @ 35Hz => 144,95dB @ 35Hz

#33 saltech

saltech
  • Użytkownik
  • 1037 postów

Napisano 15 październik 2020 - 22:28

Gdzie są zdjęcia. Przestańcie klepać. Zdjęcia autorze.

#34 boloo

boloo
  • Użytkownik
  • 342 postów

Napisano 16 październik 2020 - 09:25

Jak dla mnie karmicie trolla 🙂 ten facio piszę tak charakterystycznie, że daję rękę uciąć , że to już jego któreś konto . Oczywiście jak zawsze, wszystko sprawdzone i ok, ale nie gra...

Alpine cde-195BT / radical ra160.2m z xetec p2 prestige / dynaudio 430 +swans tn28 z genesis q240x / phase rs1 z rockford hx2

#35 4diwr0c

4diwr0c
  • Użytkownik
  • 504 postów

Napisano 16 październik 2020 - 12:00

Zdjęć w sieci szuka :D
<p>Alpine DVA 9861Ji, PXA H800, U-dim ProX T2, U-dim ProX M3 pod U-dim JR.4.300 plus U-dim ProX M6 pod U-dim JR.2.370, RM 212 SL pod ProX 1k 1D

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: płaski, bas, problem, słaby, Car audio, wzmaczniacz, subwoofer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych