Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

 

 


no nie mow ze tak zapracowany jestes

nie, nie jestem, akurat zawsze znajduję czas na spoty, zloty, pikniki. I jak sobie przypomnę to z Robertem jeździmy po Polsce a nie klepiemy w klawiaturę :)

a z drugiej strony pojechać i pokopać w koło to faktycznie szkoda czasu. ale organizuj, zobaczymy jak się ułoży terminowo i pogodowo. spotkanie w Łęcznej  raczej odpada, nie będziemy siedzieć w domu i słuchać jakiś starych magnetofonów :) więc coś standardowego, zadaszony olimp zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Halo Lublin !

Proponuje się zebrać i zrobić mniejszego lub większego spota. Raz na rok wypadałoby. 

Arek, Tomek, Robert, Łukasz, Przemek - do tablicy zapraszam.

 

Proponuję za tydzień 31.07 niedziela - miejsce Olimp, godzina do ustalenia.

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Dobra Pany, zloty Lubelskie odpadły dawno w zapomnienie.... może odnowimy trendy?

16.09.2023 OnTour razem z Sound Audio System Lublin organizuje imprezę motoryzacyjną.

To już druga edycja gdzie pierwsza odniosła niemały sukces jak na początkujące wydarzenie :)

Termin znany - miejsce Politechnika Lubelska.

Ktoś chętny? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej, czy ktoś z Lublina ewentualnie okolic byłby tak uprzejmy i zechciał podłączyć mi głośniki wysokotonowe pod wzmacniacz z pominięciem pasywnych zwrotnic ? Będzie brakować mi bezpiecznika i coś kabli na pewno. Nie chcę samemu dłubać, a dla innych to zapewne nic trudnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...