Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki Panowie  , miło było znowu ujrzeć wasze buźki.

Idzie wiosna a z nią powinny  systemy  się rozwijać  ,zmieniać i dojrzewać .

To prawda że nie musisz mieć grającego auta żeby się pojawić na spocie  . Z pewnością udzielimy porad  jak 

uniknąć błędów i zaoszczędzić czas i pieniądze budując  swój system. 

A te pogaduchy i cięte riposty m.in. Arka są w gratisie :-) 

BTW.  dziękujemy za odwiedziny fanów Subaru .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki pany za spotkanko milo widziec po dlugim czasie wasze stare ryje;-). Co do systemow to co to sie porobilo.... Trza szybko legwana robic bo nie ma co sluchac na naszym rynku. Co po niektorzy mysla ze rozumy pozjadali a tu hu.. widac ....

Do nastepnego dziadki;-)

A ci cosie umawiali to niech sie pojawiaja a nie wymowki ze dziewucha na miasto... Nie robmy dupy z ryja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko dół będzie otwarty a raczej bedzie to tam gdzie kor kartingowy i maksymalnie najdalszy narożnik.

Jacek dawaj. Pogadamy, odpoczniesz od obowiązków rodzinnych [emoji6]

 

Mnie się Arek nie chce.

Wy..e mam juz na CA :)

 

moze kiedyś... wróci wena twórcza... mnie teraz sprawia przyjemność siedzenie z 5 i 3 latka, odpowiadanie na milion pytań i dyskusje o planetach i takie tam .. to jest życie ;)

 

tak zapytałem z ciekawości, jeszcze poczytac to sobie moge ..., raz na miesiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Hejka, poszukuje osoby, która miałaby ochotę pomóc w wystrojeniu CA, najlepiej wsiąść do autka posłuchać i doradzić co jest nie tak i co ewentualnie poprawić. Mieszkam w Krasnymstawie, ale chętnie się gdzieś wybiorę najelpiej na terenie województwa Lubelskiego żeby to troszkę ogarnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...