Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mi osobiście pasuje każdego dnia, termin nie jest istotny, najważniejsze zebrać więcej ludzi, aby można było wymienić jak najwięcej doświadczeń na temat kar audio i posłuchać naszych instalacji, nie ważne z jakich klocków się składają ale jak grają.

Do oddania na spotkaniu bezinteresownie będę miał skrzynie basową zamkniętą coś koło 22 litrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie zloty lubelskie nauczyły mnie że nie warto jechać 100 km w jedną stronę po to żeby spotkać się z raptem 2-3 osobami z forum sorki że bezpośredniość ale tak jest zawsze masa chętnych co do czego przychodzi godzina spotkania i pustki wolę poczekać i na jakiś ewent . zlocik w Wawie się wybrać ale działajcie jestem ciekaw co z tego wyjdzie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie myślenie jak przedstawił LukeX jest typowym brakiem wiary że w Lublinie już nic się nie da zrobić , ze lepiej jechać do Warszawy, to że przyjeżdża tak mało osób, jest wynikiem takiego myślenia, niech przyjedzie nawet trzech, później może pięciu ale ludzi co coś łączy oprócz ilości, nie jesteśmy na forum licznych zgromadzeń ale na forum Car Audio, każdy ma jakieś doświadczenia i w realu może je wymienić na dużych zlotach wygląda to inaczej, widać to było na ostatniej dużej imprezie w Lublinie.

Nikt nikomu nie karze jechać 100km, zalew jest blisko10KM, można i do warszawy 175KM, skoro tam się mozna lepiej porozumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum zaproponowałem, ale jakiś mały odzew (a może źle to napisałem) planujemy spota w Warszawie 20 września, ale można spróbować połączyć te spoty i spotkać się gdzieś w pół drogi czasu jeszcze trochę jest. Tylko nie mam pojęcia gdzie to by się mogło odbyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może i być Dęblinie nad Wisłą, przestrzeń, woda łąki i spokój, ale nie o to chodzi w takich spotkaniach, aby słuchać jak najwięcej instalacji, ale skupiać się nad własnymi i wymiana doświadczeń, bo przecież nie w ilości jest sens takich spotkań, nikt nie będzie kopiował najlepszej bo nie ma to sensu, każdy z nas słuchał różnych instalacji i rożne ma doświadczenia, nawet jak trzech będzie to już jest o czym dyskutować, bo real to nie forum.Jak coś z tych doświadczeń będzie pozytywnego to i inni dołącza.

Nie bądźmy ścianą wschodnią na mapie Car audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...