facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

:)

Zdjęcie

Pomoc w sprzęcie Car Audio

subwoofer co kupić pomoc w wyborze car audio wzmacniacz skrzynia subwoofer jaka skrzynia jaki wzmacniacz jaki głośnik

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Atasuke

Atasuke
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 13 lipiec 2020 - 16:40

Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć że jestem laikiem ale mam nadzieje że mi pomożecie, chciałbym w moim vw eos założyć subwoofer, z powodu małego bagażnika (80x80x25cm wysokości) muszę zbudować własną skrzynie, oraz dokupić do tego głośnik wraz ze wzmakiem, i tu jest problem jaki głośnik wybrać budżet to +/- 200zł na głośnik lecz nie mam pojęcia jaki wybrać czy 20cm czy 25cm jakiej firmy ani nic, główinie słucham rapu czasem disco polo a czasem lubię "jebnąć basem" zależy mi na dość wysokim rms oraz na w miare ładnym i czystym mocnym uderzeniem (oczywiście wiem że za tę cenę cudów nie będzie) Może jesteście w stanie doradzić jaki głośnik kupić? Znalazłem na amazonie głośnik Boss CXX10 800Wat (10cali) oraz Boss XCC8 600 wat (8cali) za około 100zł wraz z przesyłką i się zastanawiam, byłby to dobry wybór?

oraz nie mam pojęcia jaki wzmacniacz dokupić (również +/- 200zł) najlepiej jakiś używany bo raczej będzie lepszy niż jakiś chinczyk za 200zł, i ostatnie pytanie, czy taka skrzynia subwoofera będzie dobra? Kompletnie się na tym nie znam więc także podziękuję za rady

Subwoofer

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:)

#2 dan124

dan124

Szyderca

• Użytkownik
  • 13274 postów

Napisano 13 lipiec 2020 - 17:20

Chcesz wysokie rms, tyle że wysokie rms we wzmacniaczu mówiąc krótko kosztuje.

Chętnie posłucham systemu lepszego niż AMA do 350 złotych na nowych głośnikach z możliwością odkupienia
Odwilż ,odwilż oby wszystko nie popłyneło

#3 Atasuke

Atasuke
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 13 lipiec 2020 - 17:23

Zbytnio się nie znam, wiem że raczej kosztuje ale szukam jak najlepszego zestawu w tej kwocie, czy byłaby możliwość jak by np subwoofer miał 400rms a wzmacniacz 200? Jeśli nie to dlaczego? 

#4 dan124

dan124

Szyderca

• Użytkownik
  • 13274 postów

Napisano 13 lipiec 2020 - 18:51

Odpowiedź masz w potwierdzonym temacie. FAQ Nazara.

Chętnie posłucham systemu lepszego niż AMA do 350 złotych na nowych głośnikach z możliwością odkupienia
Odwilż ,odwilż oby wszystko nie popłyneło

#5 grzeczny_52

grzeczny_52
  • Użytkownik
  • 1899 postów

Napisano 16 lipiec 2020 - 09:09

Lepszy będzie o rozmiarze 10 cali.

Wzmacniacz min. 200W do max. 300W dla 4 Ohm.

Powiedzmy jakaś mocniejsza dwukanałówka - 2 x 150W przy 2 Ohm, co da Ci w mostku 1 x 300W w 4 Ohm tego suba.

W sieci są manuale obu subów, sugerowane skrzynie też.

#6 mastah22

mastah22
  • SCA Team
  • 14314 postów

Napisano 17 lipiec 2020 - 11:19

<p class='bbc_center'><strong class='bbc'>Automatyczna wiadomość</strong><br />Temat przeniesiony z forum:</p><p class='bbc_center'>"<a href='http://www.strefacar...m/21-car-audio/'>Car Audio</a> &rarr; <a href='http://www.strefacaraudio.pl/forum/5-wszystko-o-sprzęcie-car-audio/'>Wszystko o Sprzęcie Car Audio</a>"</p><p class='bbc_center'>do</p><p class='bbc_center'>"<a href='http://www.strefacaraudio.pl/forum/21-car-audio/'>Car Audio</a> &rarr; <a href='http://www.strefacaraudio.pl/forum/28-jestem-tu-nowy-dział-dla-poczatkujących/'>Jestem tu nowy - dział dla poczatkujących</a>"</p>
Skrzynie dla subwooferów. Pierścienie ozdobne. Usługi tokarskie Potrzebujesz najlepszych usług Car Audio w pełnym zakresie? Szukaj Raadka.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: subwoofer, co kupić, pomoc w wyborze car audio, wzmacniacz, skrzynia subwoofer, jaka skrzynia, jaki wzmacniacz, jaki głośnik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych