Skocz do zawartości

Podlaczenie i wygluszenie subwofera i glosnikow w aucie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam do was takie pytanie.

 

W aucie ( audi a3 b8 ) mam oryginalny wzmaczniacz chcialem jednak wzmocnic troche sprzet i podlaczylem kolejny wzmak panasonica

 

tu pytanie do was.

Czy dobrze zrobilem ze sygnal wzialem od fabrycznego wzmacniacza i podlaczylem pod high input czy moze powinienem sygnal wziasc z radia?

 

Czy nie ma wtedy wiekszych zaklocen ?

 

2 sprawa zamontowalem skrzynie jest ona zamknieta i wykleilem ja pianka wygluszajaca ktora jest uzywana do wygluszania drzwi. myslalem ze to poprawi cos ale mysle ze sub gra nawet troche ciszej. Lepiej usunac ta pianke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że czeka cię sporo czytania.

Przede wszystkim najpierw czytamy a potem dzialamy a nie jak coś sknocisz szukasz ratunku.

Z tym sygnałem miszcz.

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

 

No Twoja odpowiedz wnosi bardzo duzo do tego tematu naprawde.. Moze wiec podzielisz sie swoja ogromna wiedza ? Czy nic wiecej nie masz do powiedzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podzielę się ani ja ani większość z tego forum, bo z jakiej racji? Mam taką powinność? Wjeżdżasz i od razu żądasz rozwiązania twojego problemu, podziel się. Zresztą dobrze przeczytaj co napisałem, może się rozjaśni. Z twoim poziomem kultury zapraszam na FB, tam są wszelkiej maści specjaliści, napewno ci pomogą.

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podzielę się ani ja ani większość z tego forum, bo z jakiej racji? Mam taką powinność? Wjeżdżasz i od razu żądasz rozwiązania twojego problemu, podziel się. Zresztą dobrze przeczytaj co napisałem, może się rozjaśni. Z twoim poziomem kultury zapraszam na FB, tam są wszelkiej maści specjaliści, napewno ci pomogą.

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

 Czy ja napisalem ze cos sknocilem ? Poczytałem podlaczylem i chcialem napisac na forum zeby rozwiac moje watpliwosci. Chyba od tego forum sa czy sie mysle ?

Nie wiem jak mam rozumiec Twoje " Z tym sygnałem miszcz" Miszcz takie slowo w ogole jest w slowniku jezyka polskiego ? hmm ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...