Skocz do zawartości

Radio CD RCD 300 - problem z odtwarzaniem CD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam dość nietypowy problem, przynajmniej w moim odczuciu, gdyż nie mogę znaleźć informacji na ten temat w internecie ani na tutejszym forum.

 

Radio CD RCD 300 w VW Golf Plus 2006 r. ma problem z odtwarzaniem, niektórych płyt (zaznaczam, że chodzi wyłącznie o oryginalne CD). Wygląda to tak,że po włożeniu płyty słychać "mielenie" i po chwili wyrzuca CD z komunikatem ERROR. Najdziwniejsze jest jednak to, że za którymś razem udaje się, że CD załapie i zaczyna odtwarzać utwory kolejno, ale kiedy próbuje sam przełączyć na inny to ponownie zawiesza się i wyrzuca płytę. Myślałem, że kłopot tkwi w zabrudzonym laserze, ale inne płyty radio odtwarza bez najmniejszych problemów. Dodam, że płyta nie ma uszkodzeń,jak również sprawdzałem jej działanie na wieży, więc mam pewność, że z CD jest wszystko w porządku.

 

Proszę pomoc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A jak sprawdza się kondycję odtwarzacza CD? Poza tym wydaje się być w dobrej kondycji, bo 90% płyt (głównie oryginalnych) odtwarza bez problemu. Zdarzyły mi się 3 oryginalne płyty, z którymi ma problem i dopiero po którymś tam razie zaczyna odtwarzać, ale przy próbie zmiany utworu zaczyna mielić i wypluwa płytę. Jedyna opcja to słuchać utwor po utworze, jeśli już załapie. Myślałem, że może ktoś z forumowiczów spotkał się z podobnym problemem lub zna jego przyczynę. W każdym razie dzięki za odzew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...