Skocz do zawartości

Nagłośnienie do sali hotelowej/restauracyjnej


wcrew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy potrzebuje zestawu nagłośnienia sufitowego do sali restauracyjnej o metrażu od 60 do 80m2 w zależności od potrzeb. Zestaw 6-8 głośników, wzmacniacz, obsługa mp3, bt, usb, kart pamięci plus cd. Koleś mówi że nie jest audiofilem ale jest muzykiem :) solistą operowym... więc jako taka jakość musi być, lubi jazz i pewnie głównie to będzie serwował klientom, oczywiście jakieś imprezy też będzie organizował więc głośniej też musi zagrać.

Jeśli ktoś coś to proszę o pomoc.

Ze względu na obecną sytuacje muzycy z tzw kultury wyższej muszą kombinować aby przeżyć, z 80% podstawowej pensji teatralnej ciężko wyżyć, tym bardziej że z własnej kieszeni muszą bulić za utrzymanie w dobrej formie min swoich aparatów gębowych :) 

Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie da się. Za dużo konfliktów i zależności. Jaki sufit. Płyta pełna czy kasetony. Robiłem masę takich sal konferencyjnych na których się muzykę również puszcza ale na imprezkę to się nie nadaje. Ciężki temat to pogodzić. Można zrobić sufit na dwudrożnych głośnikach i sub wolno stojący. Używałem wznacniacz z mikserem naszej polskiej elektroniki z Legionowa. Powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głośniki sufitowe do kotleta a na imprezy dostawiać kolumny, bądź poskręcać a'la kolumienki i przymocować do prawdziwego sufitu, a kolumienki o takiej długości/wysokości aby licowały z sufitem podwieszanym, jeśli takowy będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dobra trochę przesadziłem z wymaganiami :) niech zostanie tylko sufit i sobie plumka :) jak się rozwinie to zainwestuje. Poproszę na pw jakieś propozycje na start coś lepszego od tego: https://allegro.pl/oferta/naglosnienie-sufitowe-jbl-6-0-sklep-salon-strefy-8672515203?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=M2M1MmVkOTItYjE2MS00ZTllLTkzZmMtMTM2NjhjZDAwOWVlAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=ea10fc31-50bd-4b5f-8b8d-4573365d6dc2  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Taki wzmacniacz nie ma nic wspólnego ze wzmacnianiem. Idź na piechotę. Kup głośniki maskownice i inny wzmacniacz. Zrób instalacje 100v i po problenie

https://www.elektronika-legionowo.com.pl/produkty.php?parentId=11&selectedId=13&produktId=3

Nie ja będę robił, muszę mieć całościowa ofertę na konkretny sprzęt bo idzie to do wniosku o dofinansowanie z unii

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...