Skocz do zawartości

Zestaw nagłośnienia do golfa iv


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam zestawu nagłośnienia do golfa 4, najlepiej coś w tym stylu: Źródło + wzmacniacz dwukanałowy + zestaw odseparowany.

na zestaw mam około 1000zł. Jedynym wymaganiem poza ładnym brzmieniem jest bt w radiu.

Oczywiście zamierzam wytłumić drzwi (wystarczy wytłumienie samych drzwi?).

Zestaw mogę stworzyć na używkach i pytanie brzmi co byście polecili? Z głośników narazie spodobały mi się 

HiFonics TS6.2C i X165 Evo, ale jestem dość zielony w temacie.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.


Edit1. Takie radio wpadło mi w oko ALPINE UTE-200BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem taki zestaw: 

Focal ps 165 v1

Audio system twister f2-190

Pioneer avh-x2600bt

Renegade ren10kit

Zestaw stp gold 5x maty butylowe wałek i k6s 6mm z klejem

Co jeszcze jest potrzebne do założenia tego w samochodzie?


Dystanse będą potrzebne do tych głośniczków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wszystko już podłączone, działa. Dziwięk jest przeciętny ale nie spodziewałem się raczej nic więcej po car audio. Mam tylko jeden problem, podłączyłem kabel od wybudzania pod niebieski kabel w radiu i wejście rca z tego co kojarzę (te od wybudzania) i lampka od wzmacniacza się świeci cały czas na zielono nawet na wyłączonym aucie, a akumulator się wyładowuje bardzo szybko. Czy jest to normalne że ta dioda się świeci cały czas na zielono? Podojrzewam że to wzmacniacz może wyładowywać samochód.

Zestaw:

-Pioneer avh-x2600bt

-Audio system twister f2-190

-Głośniki focal ps 165 v1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w ogóle nie znam ale Twój komentarz, że nie spodziewałeś się nic więcej po CA.. Nie słuchałeś dobrych systemów. Poza tym uważam, że jeśli kupiłeś focale na przód to powinieneś szukać czegoś większej mocy i lepszej jakości niż AS f2 . Focale na prawdę fajnie potrafią zagrać jak są dobrze napędzone i jakościowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety car audio jest trochę trudniejszym tematem niż podłączenie wzmacniacza, dwóch kolumn, postawienie ich na podłodze oraz odpalenie, co da już przyzwoity efekt, a dojście chociażby do tego poziomu w car audio jest trochę trudniejsze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...