Skocz do zawartości

Android a światłowód, mercedes


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak obejść światłowód aby w mercedesie podłączyć radio? Kupiłem radio z androidem 7cali, radio podlaczone no ale nie gra, dopiero później zobaczyłem że mam system bose i jest światłowód. Jak to zrobić aby miało ręce i nogi? Auto CLK W209 2003
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz aby to grało z fabrycznym zestawem, to albo musisz kupić stacje dedykowaną do tego mercedesa z magistralą MOST, (chyba najlepsze rozwiazanie), albo dokupić konwerter do magistrali MOST z wejściem aux i wpiąć się w to tą stacją którą masz, poszukaj może na allegro znajdziesz coś takiego bo gdzieś ostatnio widziałem, nie montowałem nigdy tego ale w teorii powinno działać. Jest też trzecia opcja, kupić jakiś wzmacniacz, zestaw na przód, suba jak potrzebujesz i ominąć fabryczny zestaw, pewnie zagra lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, przychodzisz na forum i wypinasz się na zasady. Obrażasz użytkowników i nie rozumiesz przesłania.

Piciu miał na myśli (tylko nie chciało mu się pisać) że źle korzystasz z forum. Nic od siebie nie dałeś a oczekujesz pomocy. Obudziłeś się z kupą w pieluszce i teraz płacz.

Gdybyś napisał przed zakupem radia lub choć sprawdził co masz w aucie to nie było by takich pytań.

Na przyszłość- szukaj na forum- pytaj na forum- wydawaj ciężko zarobiony grosz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bardzo pomocne forum [emoji3590] dziękuję bardzo [emoji85] bez przesady z wchodzeniem na jakiś temat gdzie mam się przywitać i napisać parę słów o sobie [emoji1672] nie no Piciu81, z Ciebie to fachowca i twoja rada jest mi niezmiernie pomocna [emoji2357] pozdrawiam, Damian

Nie ma sprawy, polecam się.

Nawet nie wiesz jak ci pomogłem, ale może za jakiś czas docenisz.

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...