Skocz do zawartości

Pomoc w wystrojeniu sprzętu w samochodzie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam auto po renowacji, całkowicie wytłumione, w załączniku jest opis zestawu, auto Golf III, problem polega na tym że to nagłośnienie gra dużo gorzej niż seryjne w Passacie b6, wcześniej ustawiał gość za pomocą aplikacji w telefonie to też nie grało. Powiedzcie mi czy znalazł się chętny który mógłby mi ustawić ten cały sprzęt oczywiście za opłatą, przyjechałbym we wskazane miejsce w kraju ja jestem z Suwałk. ewentualnie czy możecie z otwartym sercem polecić jakiś zakład który mógłby się tym zająć, a może po prostu w tym sprzęcie coś trzeba wymienić? Jeden z użytkowników wypowiedział się niezbyt optymistycznie o TW, może też tu tkwi problem?

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/851b0b9e25e4a89d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchalem raz Dotecha i Tw był ciut za głośno. Ustaw na zwrotnicy -3 dla Tw i słuchaj.

Jak chcesz dać to do wystrojenia to chyba najbliżej w Białymstoku Caraudiomedia.

Sluchalem raz Dotecha i Tw był ciut za głośno. Ustaw na zwrotnicy -3 dla Tw i słuchaj.

Jak chcesz dać to do wystrojenia to chyba najbliżej w Białymstoku Caraudiomedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wzmacniaczu niewiele widać, napisy są w większości zdarte. Podłączone są raczej na pewno OK. Zdjęcia https://m.fotosik.pl/zdjecie/31ff99696ada5552

 

https://m.fotosik.pl/zdjecie/eeedcbb408050554

 

 

Szukam kogoś z dobrym uchylem i zdolnością wystrojenia. Samemu poległem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj manual z ustawieniami na wzmaku. Ponadto czy i jaki moduł filtra - jaka częstotliwość jest zadawana przez ten moduł (AQXM2).

Może jest ustawiony do pracy z cięciem HPF pomiędzy 50Hz a 80Hz...

Manual STEG wzmak:

http://www.samodelka.ru/pictures/steg/manuals/2chan_usman.pdf

Typoszereg modułów AQXM2:

https://www.rgsound.it/aqxm2-modulo-crossover-attivo-steg_steg-id-17560.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za uwagę, odpowiedź. Dla mnie to ciemna magia ja tego nie składałem, a zleciłem to. Tym bardziej opisy w obcym języku. Za czyjąś pomocą raz próbowałem coś ustalić to nic z tego nie było. Może Ty chciałbyś któregoś weekendu znaleźć trochę czasu i się z tym moim audio pobawić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd jesteś? Instalacje raczej położona dobrze ,według wskazówek jednego z forumowiczów który mieszka za granicą. Jak rozumiem masz doświadczenie w tych sprawach znasz się na rzeczy? warunki aby sprawę ogarnąć Nie mówię że w tym tygodniu czy za tydzień czy za dwa ale na wiosnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem powiedzmy z Makowa Mazowieckiego. To co masz, nie jest trudne do opanowania, myślę, że w Twoich okolicach jest ktoś, kto zrobi to bez problemu praktycznie na miejscu. Poszukaj w wyszukiwarce wpisując większe miejscowości/miasta, byli tu ludzie z Olsztyna np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maków mazowiecki niedaleka droga 3h jazdy. Myślałem że dużo dalej Wrocław Szczecin. Mógłbym na Ciebie liczyć? Po koncie sądzę że jesteś chyba kumatych w tych sprawach. Nie chcę by to były pieniądze wyrzucone w błoto które poświęciłem na ten sprzęt. No bo lekko mnie podlamalo wszystko samochód dobrze złożone ,to mi spać nie daje. Chyba że to faktycznie ma grać gorzej niż w Passacie b6 seryjne głośniki no ale to chyba nie sprzęt taki budżetowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za uwagę, odpowiedź. Dla mnie to ciemna magia ja tego nie składałem, a zleciłem to. Tym bardziej opisy w obcym języku. Za czyjąś pomocą raz próbowałem coś ustalić to nic z tego nie było.

 

Masz dwa razy napisane gdzie możesz się udać , ja jedynie potwierdzę

 

Sluchalem raz Dotecha i Tw był ciut za głośno. Ustaw na zwrotnicy -3 dla Tw i słuchaj.

Jak chcesz dać to do wystrojenia to chyba najbliżej w Białymstoku Caraudiomedia.

Sluchalem raz Dotecha i Tw był ciut za głośno. Ustaw na zwrotnicy -3 dla Tw i słuchaj.

Jak chcesz dać to do wystrojenia to chyba najbliżej w Białymstoku Caraudiomedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt masz naprawdę bardzo fajny.

Zgadzam się

Instalacje raczej położona dobrze ,według wskazówek jednego z forumowiczów który mieszka za granicą.

Doradzałem odnośnie zakupu sprzętu (nie ode mnie), drutów, akcesoriów montażowych, jak i samego opisu montażu.

Jednakże, jak zapewne pamiętasz Piotrze, montaż nie całkowicie wg planu został przeprowadzony, ponieważ Twój montażysta "wiedział lepiej" co i jak ma być, oraz co gorsza nie znosi krytyki.

Plan był zacny, zabawki fajne, ale nie masz pewności że wszystko jest należycie podłączone - i za to jedyne odpowiedzialności nie ponoszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


nakamichi

 

 

 


volvov40

 

dzięki dzięki, będe do nich za jakiś czas dzwonił, mam nadzieje, że uda im się w jeden dzień ogarnąć temat, ale zobaczymy, ważne aby ruszyło!

 

 

 


raffiodense

Jednakże, jak zapewne pamiętasz Piotrze, montaż nie całkowicie wg planu został przeprowadzony, ponieważ Twój montażysta "wiedział lepiej" co i jak ma być, oraz co gorsza nie znosi krytyki.
Plan był zacny, zabawki fajne, ale nie masz pewności że wszystko jest należycie podłączone - i za to jedyne odpowiedzialności nie ponoszę

 

Spoko spoko, dlatego jak zakład profesjonalny to i na pewno przejrzy całą instalacje, i zobaczy czy oby na 100% jest wszystko OK, Montażysta nauczył mnie dostępu do zwrotnic, czeski to dalej film, ale da rade. 

 

 

 

Jeden z uzytkownikow,  bardziej polecałby do tego zestawu TW Phase audiophile, co o tym myslicie? (budzet jak juz cos zmieniac, to na TW 500zł około)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zaczną Ci polecać to co akurat chcą sprzedać. Nie upatrywałbym problemu w zestawie Morela. Szczególnie, że nie jest to podstawowy zestaw, tylko średnia półka. Na forum niestety wiele jest opinii ludzi, którzy nawet nie mają wystrojonego sprzętu i ciągle "szukają króliczka" sprzedając i kupując używane zabawki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raffiodense  :ok: 

 

 

 

khazar , moze i masz racje, wiec najpierw zobaczymy co powiedzą i co uzyskam po wystrojeniu we wczesniejszym polecanym zakladzie, jak tam cos do zarzucenia beda mieli to bedziemy dzialac na miejscu (o ile bedzie taka mozliwosc)

 

 

 

grzeczny_52 , dzieki, bede dzis w garazu i przełącze, i zobacze czy roznice jakas dostrzegę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...