Skocz do zawartości

Subaru Legacy GT by Bonless


bonless
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna mi to zabudowa tymczasowa :) Efekt super nic dodać nic ująć :)

Dzięki :)

 

Piknie.

A maska bedzie? Już się boje od samego patrzenia [emoji45]

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

Docelowo maska oczywiście będzie. Pomysł już mam muszę tylko za realizację się wziąć ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

@bonless , czy boczki normalnie Ci weszły na kosze z MP, czy wymagały jakiejś rzeźby? Instalka bardzo, bardzo fajna :) i jak zawiasy drzwi to zniosły?

Dzięki :)

Boczki o dziwo zapięły się bez problemów mimo, że mam dystans mdf i do niego jeszcze pierścień z kwasowki 6mm.

Trzeba tylko wziąć pod uwagę, ze Coloris ma lekko stoczony kosz na średnicy względem 5.16.

W sumie mam też zamiar testować 5.16 w tej samej konfiguracji to mogę dać znać czy boczek nie koliduje.

Jak zastosujesz sam dystans MDF to na pewno nie będzie nic kolidować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Boczki o dziwo zapięły się bez problemów mimo, że mam dystans mdf i do niego jeszcze pierścień z kwasowki 6mm.

Trzeba tylko wziąć pod uwagę, ze Coloris ma lekko stoczony kosz na średnicy względem 5.16.

W sumie mam też zamiar testować 5.16 w tej samej konfiguracji to mogę dać znać czy boczek nie koliduje.

Jak zastosujesz sam dystans MDF to na pewno nie będzie nic kolidować.

Dzięki za info :) a z ciekawości jakie tweetery masz, bo się nie doczytałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xetec T28 czyli jedna z odmian Scana D2904.

Super, z xetec'a akurat nie znam, ale nie spotkałem jeszcze d29 które by mi się nie podobało :) a w połączeniu z MP szczególnie. Twój temat to świetna inspiracja, nie mniej ja spróbuję popłynąć w budżetową stronę i zobaczę co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Można by trochę odświeżyć temat :)

W związku z awarią moich poprzednich tweeterów musiałem kupić coś nowego. Tym razem padło na Braxy GL1.

IMG_20231012_171545.thumb.jpg.d9cfe73a1c6a68ab4f7bba24f97b477b.jpg

IMG_20231109_190746.thumb.jpg.e7c34d678bdce88d0fb0b0d2dbc1ea94.jpgIMG_20231110_203702.thumb.jpg.0a1434cd0096f3e6cebca30a57d31bd4.jpg

 

Od jakiegoś czasu siedzi też procesor H701, ale pewnie jak już się osłucham z nowymi tweeterami to będę chciał wrócić do H600 i pasywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...