Skocz do zawartości

Sub 10"/25cm


latitude
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię 2 subwoofery, 


500-650W/szt., cewki 2x2, 1x4ohm,


lub


~300-350W/szt., cewki 2x4, 1x2ohm,


 


cena do ok. 700zl/szt. (taniej=lepiej), skrzynia nie potrzebna.


Im mniej mniejsza skrzynka tym lepiej. Szybkie, z przyzwoitym kopnięciem i zejściem.


Muza rap/rock.


 


Tylko i wyłącznie 10". 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re audio sex 10?

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

W tej kasie to z nowych można wybierać. Esx 1240 polecam. Kupić, złożyć, cieszyć się graniem [emoji3526]

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

Słuchałes tej esx? Jak gra ta 12?

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kupię 2 subwoofery,

500-650W/szt., cewki 2x2, 1x4ohm,

lub

Szybkie, z przyzwoitym kopnięciem i zejściem.

Tym się sugerowałem. QE lekko ponad budżet ale myślę że warto dołożyć. Opinii tyle co nic a to porządne, bdb suby. Mam QE1522 dlatego polecam szczerze suby tej marki bo nawet najniższe SX już dobrze grają.

 

 

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym się sugerowałem. QE lekko ponad budżet ale myślę że warto dołożyć. Opinii tyle co nic a to porządne, bdb suby. Mam QE1522 dlatego polecam szczerze suby tej marki bo nawet najniższe SX już dobrze grają.

 

 

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

Coś więcej o ich brzmieniu? Bo ciężko cokolwiek o tym znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem ci ciekawe suby. Esx. Od SX do serii Vision. Kup, testuj i ciesz się graniem.

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

Opinia tylko twoja, opisu profilu grania żadnego w internecie. 

Wybacz ale średnio mi się chce ryzykować taką kwotę w coś co może całkiem nie trafić w moje gusta. 

 

Swr1022d mam za 500 oddam

Masz 2 szt? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Opinia tylko twoja, opisu profilu grania żadnego w internecie.

Wybacz ale średnio mi się chce ryzykować taką kwotę w coś co może całkiem nie trafić w moje gusta.

 

A jak Ty to widzisz - kupowanie po opiniach innych ? Przecież niektórzy twierdzą, że Lanzar Max to najlepszy sub na świecie, kupisz ? Przecież wiadomo, że opinie innych są subiektywne. Seria SX od ESXa gra jak Helix z seii P/W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, jako niedawny posiadacz P10W, a teraz kupiłem z ciekawości dla porównania 1040 - parametry mają bardzo mocno do siebie zbliżone, jakieś tam minimalnie inne niektóre wartości, ale to podejrzewam na granicy błędu nawet w poszczególnych egzemplarzach P10W (tam nie ma karty z T/S dla każdego z osobna egzemplarza i na bank każdy jest inny). Kosz, membrana, zawieszenie - praktycznie to samo. Gra - nie jestem w stanie wyłapać różnicy, obydwa pod tym samym wzmacniaczem, w tym samym aucie, cała reszta taka sama. Czym się różnią ? A no starannością wykonania po prostu, widać trochę oszczędności na "czasie składania", a to klej wystaje spod zawieszenia górnego, a to kosz nie jest tak ładnie wykończony, terminale są drobniejsze. Można śmiało stosować zamiennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Opinia tylko twoja, opisu profilu grania żadnego w internecie.

Ale szukasz tych opinii poza Pl również? Bo u nas nie ma opinii, fakt, ale faktem jest też to że ciężko taki w używce kupić.

 

 

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, jako niedawny posiadacz P10W, a teraz kupiłem z ciekawości dla porównania 1040 - parametry mają bardzo mocno do siebie zbliżone, jakieś tam minimalnie inne niektóre wartości, ale to podejrzewam na granicy błędu nawet w poszczególnych egzemplarzach P10W (tam nie ma karty z T/S dla każdego z osobna egzemplarza i na bank każdy jest inny). Kosz, membrana, zawieszenie - praktycznie to samo. Gra - nie jestem w stanie wyłapać różnicy, obydwa pod tym samym wzmacniaczem, w tym samym aucie, cała reszta taka sama. Czym się różnią ? A no starannością wykonania po prostu, widać trochę oszczędności na "czasie składania", a to klej wystaje spod zawieszenia górnego, a to kosz nie jest tak ładnie wykończony, terminale są drobniejsze. Można śmiało stosować zamiennie.

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Jakieś niedoróbki które wymieniłeś to detale które są mi obojętne. Niedawno wrzuciłem jedną sztukę HX10SQ w skrzynkę BR robioną u Mastah i jest zadowolony z efektu ( zagrało zdecydowanie lepiej niż w CL) no ale czytając ten wątek jakoś przeszły mi przez myśl dwie takie 1040 w skrzyni CL. Poziom grania pewnie zbliżony do HX'a ale byłoby znacznie dobitniej jak się domyślam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej kupić i testować większość 10'' naprawdę fajnie gra  p10w czy 1040 na tych głośnikach można coś ciekawego zbudować , wzmacniacz też jest ważny bo na 2x 1040 800 rms w 2 ohm było mało  charakter też musi być jego żywy dynamiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...