Skocz do zawartości

Navitech-opinie


Hogugun
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś ma jakąś pozytywną opinię na temat firmy Navitech zajmującej się naprawą ori nawigacji to zapraszam.

Ja osobiście nie polecam. Uważam że zostałem naciągnięty na naprawę. Wysłałem radio z zanikającym dźwiękiem w drzwiach kierowcy. Radio zamiast zostać sprawdzone na stole od razu dostało nowe elementy. Oczywiście firma twierdzi że dźwięku nie było ale nie jest w stanie powiedzieć na którym kanale  :hyhy:

Wgrany język polski i jak przypuszczam "nowy" soft- ze starego przed liftowego BMW- spowodował że radio nie widzi telefonu przez BT i wybrać numer można tylko z telefonu. Przestał działać też przycisk wyszukiwania głosowego na kierownicy. Słabiutko..

W każdym razie przyczyną usterki okazało się być zupełnie co innego a ja jestem lżejszy o kilkaset złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrany język polski i jak przypuszczam "nowy" soft- ze starego przed liftowego BMW- spowodował że radio nie widzi telefonu przez BT i wybrać numer można tylko z telefonu. Przestał działać też przycisk wyszukiwania głosowego na kierownicy. Słabiutko..

 

Powinni poprosić Cię o nr VIN. Rozkodować go(wyposażenie) i dokodować jednostkę do Twojego samochodu, albo poinformować Ciebie, że jednostkę należy dokodować do samochodu.

Zapewne po prawidłowym kodowaniu, zacznie wszystko działać prawidłowo

 

 

 

Tak wygląda jednostka CCC po naprawie przez nich kilka lat temu :

Topnik powinno się zmyć z płyty 73c11a529bb3967c40ff4700ebb76704.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...