Skocz do zawartości

Konfiguracja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od niedawna jestem w posiadaniu takiego sprzetu.

wzmacniacz DM500a i subwoofer LES06D.

GLOSNIKI MDSFC6B 300wat -80rms i twitery.Oraz wzmacniacz do przodu

MDS T2XTR.Subwoofer umiescilem w bagazniku w schowku.Cala instalacje zrobil specjalistyczny sklep.Teraz mam pytanie poniewaz jestem kompletnym laikiem ,czy te wzmacniacze sa poprawnie ustawione..Ogolnie mam problem z ustawieniem dzwieku.Troche mnie to przerasta.Aha radio to JVC KWR930BT.Patrzalem juz na temat wzmacniaczy i gain.Ale to jest magia.Prubuje cos na ucho ustawic,ale wiem ze to jest nie to.SPOJRZCIE NA TE WZMACNIACZE CHOCIAZ,prosze.

post-25580-0-28969900-1579632155_thumb.jpg

post-25580-0-06211100-1579632181_thumb.jpg

post-25580-0-14918700-1579632213_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od niedawna jestem w posiadaniu takiego sprzetu.

wzmacniacz DM500a i subwoofer LES06D.

GLOSNIKI MDSFC6B 300wat -80rms i twitery.Oraz wzmacniacz do przodu

MDS T2XTR.Subwoofer umiescilem w bagazniku w schowku.Cala instalacje zrobil specjalistyczny sklep.Teraz mam pytanie poniewaz jestem kompletnym laikiem ,czy te wzmacniacze sa poprawnie ustawione..Ogolnie mam problem z ustawieniem dzwieku.Troche mnie to przerasta.Aha radio to JVC KWR930BT.Patrzalem juz na temat wzmacniaczy i gain.Ale to jest magia.Prubuje cos na ucho ustawic,ale wiem ze to jest nie to.SPOJRZCIE NA TE WZMACNIACZE CHOCIAZ,prosze.

Nic dziwnego ze nie słychać subwoofera i nie jesteś zadowolony. Subsonic na 50 Hz a LPF na 200 Hz, to nie ma prawa zadziałać. Ustaw Subsonic na max w lewo, LPF na godzinę 10-12. 

Przód leci pełnym pasmem, od biedy może być ale radził bym ustawić HPF na okolice 60-80 Hz na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź balansem na prawo i lewo i będziesz wiedział. Masz dobrze podłączone kable RCA? (w radiu jako front - biały to lewy kanał a czerwony to prawy). Analogicznie czy w wzmacniaczu masz dobrze bo widzę na zdjęciu że po lewej też są jakieś gniazda RCA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dałeś na lewą lub prawą to w ogóle nie grały głośniki czy cały czas grały i balans ich nie ruszał? Sprawdź jeszcze fader. I zobacz te połączenie RCA

 

https://zapodaj.net/d45989928731a.jpg.html

 

Na czerwono zaznaczyłem RCA co mają iść do wzmacniacza zasilającego przód. Na żółto do suba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...