Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do Morel Maximo 6.2 System


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Potrzebuje opinii który wzmacniacz do tych Morel Maximo 6.2 System będzie najlepszy, a może macie jakieś inne typy w granicach 500zł najlepiej względnie mały, żebym mógł go pod fotel wrzucić w mondeo mk4, ale jestem w stanie się ugiąć, bo zależy mi głownie na jakości, słucham wszystkiego zazwyczaj jakiś pop, dance

 

z tego co tu wyczytałem to chyba coś z tych poniżej

 

Alpine PMX F640 lub

Alpine BBX-F1200

Audio System X-100.2

Helix HXA 20

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem, bo nie jestem zainteresowany ( :wink: ), jednak o coś ludzie pytają, a inni ludzie podpowiadają - wyniki ze Strefacaraudio:

https://www.google.pl/search?q=site:strefacaraudio.pl+jaki+wzmacniacz+na+prz%C3%B3d&ei=RKQZXqT8Ds7SwQKo15v4CQ&start=0&sa=N&ved=2ahUKEwikromWrPvmAhVOaVAKHajrBp84ChDx0wN6BAgLEDQ&biw=1567&bih=944

 

... możesz dopisywać inne frazy zamiast pytania "jaki wzmacniacz na przód".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem frazę "Wzmacniacz na przód" oraz "wzmacniacz do Morel"

 

Nie czytałem, bo nie jestem zainteresowany ( :wink: ), jednak o coś ludzie pytają, a inni ludzie podpowiadają - wyniki ze Strefacaraudio:

 

 

 

 Trzeci  kutwa dzień czytam to forum!!! i  jedyne co to za każdym razem słyszę POCZYTAJ SOBIE,  użyj szukam, ile mam tego  szukać , żebym mógł zadać pytanie z konkretną odpowiedzią?

 

Jeśli nie chcecie na forum w kółko takich samych pytań, to ja bym osobiście zrobił tak, napisał  temat z najczęściej zdawanymi według was "głupimi"  pytaniami i podpiął go na pierwszą stronę z wyczerpującym opisem.  RAZ, a dobrze, a nie 100x po 5%.

 

Jedyny sensowny temat  jaki tu znalazłem to ten

Kompletujemy zestaw CA do naszego samochodu.

 

Braun bel power plate 80, będzie ok, do tych głośników, czy za slaby? coś polecicie z Audisona np. SRx3 ?

 

 

Słuchałem ten zestaw z sony xm6020. Robił robotę.

Dzięki kolego, czytałem właśnie, na forum,że byłeś zadowolony, z takiego zestawu, ale mi osobiście Sony nie podchodzi, nie miałem co prawda nigdy wzmacniacza SONY, ale głośniki i radio dla mnie bardzo na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki kolego, czytałem właśnie, na forum,że byłeś zadowolony, z takiego zestawu, ale mi osobiście Sony nie podchodzi, nie miałem co prawda nigdy wzmacniacza SONY, ale głośniki i radio dla mnie bardzo na NIE.

 

 

Nie można w ten sposób porównywać. Głośniki i radia to zupełnie inna kategoria sprzętu jak wzmacniacze. A tym bardziej stare XM-y z drugiej połowy lat 90, bo właśnie z tamtego okresu one pochodzą. Sam mam Morel Maximo 6.2 wraz z Sony XM-10020 oraz XM-4525 i jak na zestaw w tym budżecie gra to świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...