Skocz do zawartości

kupno subwoofer 'a 10" --> autotek 333?


pietera
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.

Trochę dziwna nazwa tematu.

Więc tak. Do tej pory w aucie (golf 4 5d) miałem 4x dls r6a (woofery) zasilane przez autotek 333.

Radyjko cda 7893r.

 

Aktualnie tył r6a wyleci i pytanko czy ten autotek jak najbardziej warto wykorzystać do jakiegoś suba czy lepiej go sprzedać?

 

Co do suba. Myślałem o :

Jl audio 10w0 ,

Wpadł mi w oko re audio Se10 d2 (używa z o.x)

Audio system hx10 sq (nowy)

Zerknąłem też na 10w3 jl ale cena 1kpln za nówkę nie licząc skrzynki.....

 

Coś jeszcze pewnie było , lecz pominąłem .

 

Do tej pory np bas z 4x dls r6a np przy niskim gain ale niskim podbiciu basu był bardzo fajny.

 

Teraz wypadałoby dołożyć tej szybkości i nienachalnego basu (czyt. Nie musi być duże zejście) w codziennym nie męczącym graniu. Gdy trzeba , ma trzepnąć basem bez utraty jakości . Sub ma być uzupełnieniem przodu.

 

Muzyka to elektroniczna , klubowa , czasem jakieś disco..

 

Będzie to grało oczywiście w closed ( z racji małego bagażnika).

W sumie to brata jakiś wiekowy blaupunkt 25cm( też w closed ) był ok(mam świadomość że nie są to produkty z wyższej pułki).

 

Suma jaką mam do wydania? Hmmm ok 700 na suba

 

W podsumowaniu napiszę tylko że z car audio jest tak samo jak z mocą w aucie... apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Tak. Golf w tdi seria 90hp. Miało być max 180 jest 240 (chwilowo).. także tak samo biorę poprawkę na to że lepiej coś dobrego wziąć i mieć to ,,z bani,,

Puki co ciekaw jestem co Panowie powiecie odnośnie tego autotek '

 

Wklejam tutaj link i do tego pytanie czy można się do tego odnieść pozytywnie czy lepiej patrzeć wg manuala z tą mocą..?

 

https://www.amp-performance.de/en/353-Autotek-The-Mean-Machine.html

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że nie napisałem.

Do r6a będzie inny wzmacniacz.

Chodzi o to czy warto go ,,mieć,, dla samego subwoofera i wykorzystać go jak trzeba....

Instalacja hmmm... od akumulatora do rozdzielcza w bagażniku idzie sobie ,,kabelek,, Spawarkowy z prawdziwej miedzi ;)

Chyba 50mm^ - masowy taki sam (karoseria --> rozdzielacz, z rozdzielacza cieńsze do wzmaka) Identycznie z plusowymi, z tym ze w + rozdzielaczu są bezpieczniki..

 

W sumie o tri mode (tymczasowo) coś mi przeleciało na myśli...

 

Nie pytajcie o tweetery bo puki co seria A potem się zobaczy..

 

@Bogus

Jeśli instalacja jest ok, i doiorę dobry głośnik to jak najbardziej będzie wykorzystany ( a może za duży piec jak na moje potrzeby)czy miałeś tez na myśli to iż pomimo dobrego zasilania, za dużo też ,,kradniena lewo,, ?

Nie mam aż takiego pojęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś od siebie byście polecili?

Jak w pierwszym poście.

Jeśli on ,,potrafi ,, być szybki i bez jakiegoś dziwnego dudnienia to czemu nie..

 

Przypomnę ze ma być jako uzupełnienie, takze do normalnego grania na codzień (czyt. Aby nie wymagał podkręcania gainem aby coś z siebie wydobył.

2 cewkowy on jest. Jak wtedy wygląda podłączenie sporo ludzi jest przeciw - cewka na kanał.

Krótko. Czy 2 cewkowy sub do mojego pieca to nie problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...