facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

:)

Zdjęcie

radio deck hu-803 volvo wymiana na 2 din chińczyk

hu-803 2din chińczyk wzmacniacz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 roch79

roch79
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 25 grudzień 2019 - 12:17

Dzień dobry,

kupiłem 2din`owe radio z androidem (chińczyk) z budowanym wzmacniaczem 4x50W, postanowiłem wymienić fabryczne radio w volvo xc-70 z 2004roku  jest to radio volvo hu-803, niestety okazało się że radio jest tylko deckiem (rozumiem że nie ma wzmacniacza) a pod siedzeniem znalazłem 4 kanałowy wzmacniacz... i tu pojawia się moje pytanie: czy mogę nowe radio ze wzmacniaczem podpiąć się do kolejnego wzmacniacza czyli tego fabrycznego? z nowego radia mam wyprowadzane kable w standardzie iso ale z nich mam tylko zasilanie, od starego radia do wzmacniacza prowadzi kabel z okrągłą wtyczką w której jest masa, sterowanie wzmacniaczem, oraz 4 kanały, natomiast z nowego radia wychodzą 4 pary przewodów (+-)   dźwiękowych,   z góry dziękuję za pomoc!

Załączony plik  Volvo V60 HU-803.png   432,06 KB   9 Ilość pobrań

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:)

#2 grzeczny_52

grzeczny_52
  • Użytkownik
  • 1169 postów

Napisano 25 grudzień 2019 - 13:27

Zweryfikuj, co siedzi pod siedzeniem - jaka wersja:

https://accessories....ment/VCC-425452

Dorobienie zestawu wejść RCA (współpraca z wtyczką/okablowaniem) nie powinno sprawić problemu, ewentualnie daj zarobić jakiemuś elektronikowi, który ma styczność z serwisem sprzętu audio.

Do tego konwerter Hi-input.

Poczytaj, popytaj Google...

#3 roch79

roch79
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 25 grudzień 2019 - 18:09

czyli jednym słowem nie da się podłączyć "na żywca",  wzmacniacz to volvo 30752259

https://allegro.pl/o...2259-8350207328

kwestia przerobienia kabelków nie jest dla mnie problemem, wzmacniacz nie ma wejść RCA rozumiem że muszę kupić coś w tym stylu 

Interfejs aktywuje fabryczny wzmacniacz UNIWERSALNY 4 kanałowy

https://centrumaudio...EgJg6_D_BwE   

tylko że dalej mam wyjście na 4 RCA i nie wiem czy dopasuję to do wejścia wzmacniacza czyli ground, sterowanie wzmacniaczem i 4 głośniki same +

#4 powalla

powalla

niszczyciel forum ...

• Użytkownik
  • 10909 postów

Napisano 25 grudzień 2019 - 18:43

Regulamin pewnie też dla Ciebie szkoda przeczytać ...

nakamichi >1. Głośnik nie ma mocy , tylko może przyjąć w przedziale od zera do nominalnej.2. .Wzmacniacz może generować moc od zera do nominalnej.3. Wzmacniacz nie generuje ani jednego wata , bez sygnału na wejściu , a generowana moc jest proporcjonalna do napięcia wejściowego. :!:

#5 roch79

roch79
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 26 grudzień 2019 - 19:16

a tak, przepraszam, poprawiłem... w między czasie dostałem odpowiedz ze sklepu który sprzedaje ten interfejs z linku powyżej : "niestety nie robiliśmy nigdy takie przeróbki, więc nie wiemy w jaki sposób jest to zrobione. Wpiąć się trzeba do starego wzmacniacza wyjściami nisko-napięciowymi albo wysoko-napięciowymi, ale należy to sprawdzić badając starą instalację radiową w połączeniu z oryginalnym radiem"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hu-803, 2din chińczyk, wzmacniacz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych