Skocz do zawartości

Wybór zrównoważonego 2way do A6 + suba


Various
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SL-C6.2 PRO czy Germanium to żywo ,dynamicznie i bardzo kopliwy woofer , średnica bardzo wyrazista ,żywa . Tweeter detaliczny nie męczący . osobiście miałem oba te systemy i Focal PS-165FX , Morel Tempo Ultra czy steg st 650 nie wiem jak mt zostają daleko w tyle za tym rainbow

W sumie niewielka różnica cenowa między nimi. Możesz coś więcej napisać o różnicach skoro miałeś oba?

 

Da się gdzieś uderzyć po jakiś rabat? Używek praktycznie brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć temat w dziale kupię że szukasz pieca i napisz co chcesz. Na pewno dostaniesz trochę propozycji, spora ilość osób ma skitrane po szafach ciekawe piece i ich nie wystawia. 

 

A jak koniecznie chcesz nowe to odezwij się do zakładów montujących CA, mają spore rabaty na klocki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, do suba zakupiłem DLS A6, ale na przód jeszcze wybór nie padł. Swoją drogą mam tutaj pytanie, czy jest sens ciągnąć spawarę 50mm2 na tył? A6 będzie chodził raczej w 4ohm także 500W.

 

Myślę faktycznie o Rainbow Germanium. Dostępność słaba, ale może coś się uda jeszcze dostać - czy ktoś jeszcze może coś powiedzieć o Rainbow SL PRO/GL?

 

Jakieś inne alternatywy?

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się, że masz naładowany aku.

Odpal auto i sprawdź napięcie ładowania na jałowych obrotach silnika.

Potem włącz wszystkie odbiorniki prądu jakie masz na pokładzie - świata, tylna/przednia szyba, dmuchawa i co tam jeszcze masz.

Ponownie zmierz napięcie ładowania.

Jak będzie zbyt duża różnica, to zapewne przyda się BIG3.

Sam przekrój kabla nie zapewni Ci odpowiednio dużego prądu.

Podczas bilansu mocy nie zapomnij o sprawności wzmaka/ów.

Bo to że ma do oddania 500W nie oznacza, że tyle samo mocy pobierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...