Skocz do zawartości

Wybór radia 2 din do 1500


evo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim piszę ponieważ ostatnio kupiłem radio Alpine ive-w560bt i powiem szczerze jakość mnie mocno rozczarowała mało basu ,średnia góra miałem wcześniej dla porównania wpięte 10 letniego pioneera

Deh-2900mp i powiem że jakościowo to niebo a ziemia stąd moje pytanie czy do 1500 znajdę dobra stacje czy lepiej szukać radia 1 din a resztę kasy przeznaczyć na lepsze głośniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa to wiele zmienia ... wiesz ja wysle Ci tego pionera , a Ty wyslij mi te badziewne alpine , bo sie masz meczyc z nim ? :)

 

Tak serio to pioneer gra misiowato , bardzo przyjemnie dla ucha ... dla niewprawnego ucha, bo bardziej osluchany wlasnie jak wsadzi alpinke zauwaza ze ktos mu koc z glosnikow sciagnal i po chwili (dluzszej lub krotszej) po prostu sie przyzwyczaja do poprawnie grajacej alpinki .

Co zrobic zeby to zagralo lepiej? Przygotowac sie merytorycznie do stworzenia systemu (czytac i jeszcze raz czytac) , wybrac sprzet towarzyszacy dla tej alpiny, zamontowac solidnie zgodnie z zasadami CA i cieszyc sie muza . Jesli nie chcesz sam kombinowac , wybierasz solidna firme, mowisz im co chcesz i jak to ma grac zeby mogli stworzyc dla Ciebie system .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem,że gra źle zakup alpinki był trochę nieprzemyślany bo udało mi się ją kupić nową z gwarancją za 1k PLN co wydawało mi się spoko ofertą .O car audio czytam już od ponad miesiąca i powoli zaczynam planować co chce zmienić i moje pytanie czy jak za te pieniądze ta alpinka jest ok pod amatorską instalacje powiedzmy dobrze wyciszone drzwi lepsze głośniki przód tył + na tył subwoofer ze swoim wzmacniaczem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...