Skocz do zawartości

Budżetowy zestaw: przód głośniki 2-way + radio


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 

przeszukałem kilka polskich for w tematyce CA, ale dalej nie jestem pewny jaki zestaw będzie odpowiedni dla moich potrzeb, dlatego proszę Was o pomoc.

 

Pacjent Honda Prelude V, aktualnie siedzi w niej radio Clarion CZ201ER i z przodu głośniki JBL CS7, tyłu brak. Próbowałem różnych ustawień, ale gra to tragicznie, dźwięk jest suchy, pusty, praktycznie nie ma basu i przestrzeni.

 

W pierwszej kolejności planuję wygłuszyć drzwi. Następnie mam w planach zakup głośników na przód ze zwrotnicami i tweeterami + ew. zmienić radio (jeżeli aktualne się nie nadaje). Muzyki słucham za pośrednictwem bluetooth i transmitera. Budżet to ok. 400zł (nie licząc kosztu mat wygłuszających), raczej celuję w używany sprzęt. Głównie słucham rapu, czasem house, rock. Zależy mi na ciepłym brzmieniu, przyjemnym, niedudniącym basie i niezbyt "kujących" wysokich tonach. Nie potrzebuję nie wiadomo jakiej mocy, zazwyczaj słucham na średniej głośności. Póki co zasilanie z samego radia, w przyszłości planuję dorzucić wzmacniacz i małą skrzynkę do bagażnika, ale na ten moment budżet nie pozwala. W tej kwocie cudu nie będzie, ale chciałbym, żeby grało to w miarę sensownie. Uda się coś skleić w tej kwocie?

 

Z góry dzięki wszystkim za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak działają takie cuda >

 

 

 

 

No, a brak wytłumienia drzwi przemilczę, bo pewnie wiesz  że to robi większą robotę niż zwykła podmiana głośników ...

Witam ponownie (żeby nie było), wygłuszenie bagażnika ma spory wpływ na brzmienie subwoofera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...