Skocz do zawartości

Rodek R4100A2 problem z kanałem


Dabal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od pewnego czasu mam problem ze swoim Rodek R4100A2 raz na jakiś czas przestaje grac kanał. Wcześniej bywało ze nie grał po nagrzaniu się zaczynało działać teraz przerwy są co raz dłuższe. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być ?? Wiadomo nie jest to wzmacniacz za milion monet ale moze da się go naprawić z podstawowa wiedza o elektronice?? wymieniałem w nim wentylator i sprawdzałem płytkę zimnych lutów nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce go wysyłać bo to tylko dodatkowy koszt a to nie jest sprzęt jakieś super klasy

 

To napisz czego oczekujesz . Do diagnostyki tego rodzaju przypadłości ( gdy wzmacniacz ogólnie gra ) i na wyjściu nie ma napięcia stałego , potrzebny jest generator sygnałów w paśmie akustycznym i oscyloskop + może najważniejsze - umiejętność posługiwania się nimi . To do diagnostyki , a umiejętność i możliwość naprawy to zupełnie oddzielny temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak pisałem jeśli serwisant to raczej Warszawa a nie Śląsk

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

 

 Myślałem , ze rozważasz możliwość uporania się z tym samodzielnie .

Radosław bardzo lubi udzielać się temacie serwisów , to zapytaj kto tam na miejscu może służyć pomocą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też czytać ze zrozumieniem. W pierwszym poście o tym wspominam. Pisałem że jeśli to coś prostego to sam mogę to zrobić . Może ten model ma jakąś znana przypadłość i myślałem że ktoś mnie naprowadzi. Ale oczywiście zapomniałem że na tym forum są sami fachowcy i posiadacze systemów za tysiące złotych z mocą 10000 rms...

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...