Skocz do zawartości

Prośba o opinię zakupionego sprzętu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.

Kupiłem i zainstalowałem w aucie taki sprzęt:

 

Pioneer DEH -S520BT

Głośniki przód Pioneer TS-G170C

Głośniki tył Pioneer TS-F1320F

 

drzwi wygłuszone jak należy, moje pytanie brzmi

1. jak mogę podłączyć subwoofer do tego radia (bezpośrednio pod wyjście RCA?)

2. czy te głośniki są zbyt słabe pod to radio ponieważ przy lekkim podgloszeniu stukają jak stare papierowe głośnik

3. jak mogę poprawić jakość dźwięku w tym zestawie ( co dodać ,co zmienić)

 

nie chodzi mi o car audio ,że szyby pękają,chodzi o poprawę tego bassu który brzmi okropnie (płytko) .

Skala podglaszania jest do 60 ,podglosze do 15 i jest jeden wielki halas bez czystego dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki. nie jestem specjalistą dlatego kupiłem to co kupiłem,liczyłem na w miarę czyste brzmienie a otrzymałem jeden wielki hałas

a skoro już to mam to czy jakiś subwoofer poprawi jakość dźwięku? musi być aktywny czy pasywny pod wyjście RCA w tym radiu?

teraz już za późno na porady przed zakupem i zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiem,to co mam oddać i zapytać,proszę o zwykłą pomoc,wiem,że teraz jest po ptakach ale próbuje się jakoś ratować i liczyłem na podpowiedź typu " pomoże wzmacniacz lub subwoofer itp) jestem kompletnie zielony w car audio,ale szybko się uczę.

Nie chodzi mi o zestaw żeby drzwi otwierał tylko o czyste przyjemne brzmienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teoretycznie powinieneś ogarnąć tym radiem cały system. Na twoim miejscu zrobiłbym tak. Sprzedaj jeden komplet głośników które miały iść na tył i wzamian kup wzmacniacz który napedzic ci przód i ewentualnie suba. Po tym zabiegu już napewno usłyszysz poprawę w dźwięku. Jeśli Ci bd mało niskich tonów dokup suba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o taka pomoc mi chodziło.

Bardzo dziękuję , jeśli zostawię to co mam w tylnych drzwiach i dołożę wzmacniacz który zasili przód i ewentualnie mały subwoofer to tak może być?

Mozesz polecić jakiś wzmacniacz pod taki zestaw?

Nie potrzebujesz wgle z tyłu głośników i najlepiej jakby ich tam nie było. Dobre Wygluszenie, montaż i instalacjia przodu plus sub i masz kompletna i dobrze grająca(na początek) instalacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,czyli tył zdemontuje i zakleje,wszystkie drzwi mam naprawdę porządnie wygłuszone wraz z obłożonymi tapicerkami itp.

 

Czyli wzmacniacz na przód plus subwoofer i powinno być " czyściej"

 

Jaki wystarczy wzmacniacz który ulepszy te "zapchajdziury" i wystarczy jeszcze na subwoofer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najłatwiej napisać sprzedać i tyle i zacząć od nowa I nie chodzi o sprzęt na wystawy na pokazy jakiś car audio za kilka tysięcy zł tylko po prostu chcę z tego wyciągnąć coś ciut lepszego i myślę że się da .nie jestem specjalista dlatego prosiłem o poradę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz:

pomocy, nie znam się pomóżcie.

 

Ludzie i piszą:

zrób to i to:

 

Piszesz: 

najłatwiej napisać sprzedać i tyle i zacząć od nowa I nie chodzi o sprzęt na wystawy na pokazy jakiś car audio za kilka tysięcy zł tylko po prostu chcę z tego wyciągnąć coś ciut lepszego i myślę że się da .nie jestem specjalista dlatego prosiłem o poradę

 

No to skoro nie jesteś specjalistą i prosisz o poradę, to nie rzucaj się, jak ktoś Ci dobrze radzi. Być może on jest specjalistą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...