Skocz do zawartości

Procesor dsp na Androida


dawidd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 


Rozdajcie karty do głosowania, każdy z nas rozpozna swoje pismo, nikt nie ma nic do ukrycia dobrze, że Śląska nie było na tegorocznym pikniku


No nie było nikogo bo pikniku nie było :)  Nie wiem czy byłeś na którymś z pikników ale po piątkowym wieczorze i sobotnim śniadaniu, większość uczestników ma raczej lekko "skrzywioną" ocenę, stąd te wyniki należy traktować jako dodatek do spotkania ludzików którzy maja wspólną pasję... 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No nie było nikogo bo pikniku nie było :) Nie wiem czy byłeś na którymś z pikników ale po piątkowym wieczorze i sobotnim śniadaniu, większość uczestników ma raczej lekko "skrzywioną" ocenę, stąd te wyniki należy traktować jako dodatek do spotkania ludzików którzy maja wspólną pasję...

Wiem, że nie było. Specjalnie to napisałem, przynajmniej nikt nie mówił, że Śląsk ustawił konkurs.

Byłem na ostatnich trzech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chłopaki doradźcie mi jak model procka kupić. Chce miec czasówki, aktywna zwrotnice i możliwość regulacji głośności subwoofera+ korektor. Na ta chwile z tabletu i dac'a tego mi własnie brakuje. Szukałem alpine h701 i właściwie już ją miałem brać ale ten rux trochę mi nie leży - nie ma go gdzie zamontować, musiałbym albo w podłokietniku go chować, albo przerabiać deska likwidując jedyny schowek kolo lewarka. Moze to nie jest duzy problem, ale pomyślałem, że są procki ze sterowanie po BT z androida i to z tabletem było by fajne połączenie.

Tylko ktory procek jest wart uwag, ktory będzie miał sterowanie z BT i jakościowo godny polecenia w cenie tak ok 800zl? Jeśli źle kombinuje i wybór h701 jest lepszy niż w podobnym budżecie innych prockow z BT to mnie sprostujcie :) - zmuszę sie do przerobienia deski w aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostałem już 2 raz oszukany przy zakupach z zagranicy, co z tego ze transakcje są chronione jak ostatnio dostałem zwrot kasy od alliexpres, a kasa nigdy nie trafiła na konto. I z kim sie dochodzić? Poza tym przy tej aukcji dps jest zaznaczone ze "brak możliwość zwrotu" - w pl to by było nielegalne, ale może w prawie międzynarodowym jest inaczej 

Dlatego szukam w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostałem już 2 raz oszukany przy zakupach z zagranicy, co z tego ze transakcje są chronione jak ostatnio dostałem zwrot kasy od alliexpres, a kasa nigdy nie trafiła na konto. I z kim sie dochodzić? Poza tym przy tej aukcji dps jest zaznaczone ze "brak możliwość zwrotu" - w pl to by było nielegalne, ale może w prawie międzynarodowym jest inaczej

Dlatego szukam w Polsce

Ileś dni mają na zwrot. Może napisz do alli. Kilka razy mi zwrócili bez problemu. Z tego co się orientuję kasy nie zwraca sprzedający a alli.

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


jeśli kupujesz od osoby prywatnej to tez nie masz w polsce zwrotu


dokładnie

co z tego ze transakcje są chronione jak ostatnio dostałem zwrot kasy od alliexpres, a kasa nigdy nie trafiła na konto

AE zawsze zwraca kase, korzystałem z tego już kilkanaście razy, zawsze bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, o biznes chodzi. Jednak w moim przypadku dotychczas poszło po mojej myśli.

 

Wysłane z mojego G8342 przy użyciu Tapatalka

 

To aby było jasne co jest czym .

Jak zapłacisz przelewem bankowym ( jedna z dopuszczalnych i udostępnionych form zapłaty na EBAY) to od Ebay nie dostaniesz złamanego grosza , a pobiera identyczną prowizje od transakcji . To jak o Ciebie dba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli kupujesz od osoby prywatnej to tez nie masz w polsce zwrotu

Zwrotu nie, ale w przypadku niezgodności towaru z opisem jest rękojmia, jak przyjdzie niesprawny itp.

https://www.google.com/amp/s/bezprawnik.pl/zakup-od-osoby-prywatnej/amp/

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrotu nie, ale w przypadku niezgodności towaru z opisem jest rękojmia, jak przyjdzie niesprawny itp.

https://www.google.com/amp/s/bezprawnik.pl/zakup-od-osoby-prywatnej/amp/

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

a na olxie spisujesz za każdym razem umowę kupna- sprzedaży na każdą rzecz? Martwy przepis bo i tak to się kończy na cywilce jak ktoś się postawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na olxie spisujesz za każdym razem umowę kupna- sprzedaży na każdą rzecz? Martwy przepis bo i tak to się kończy na cywilce jak ktoś się postawi.

No masz rację. Nie zagłębiałem się mocno.

Olx nawet podaje, że kup w 4 oczy bo oni się wypinają. Bardziej chodziło mi o allegro. Sam portal to chyba już zawarcie umowy na odległość ?

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim wypadku było tak: alliexpres twierdził że odesłał pieniądze, a do banku nigdy nie dotarły. Pewnie jest to odosobnionym przypadek bo każdy komu o tym mówię stawia oczy i mówi że u niego... Itd. ale jednak się zdarza że ani towaru ani kasy więc wolę uważać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...