Skocz do zawartości

Octavia 3 RS, wygłuszenie drzwi i zmiana głośników


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W przyszłym tygodniu zabieram się za wygłuszenie mojej o3 matami stp gold do tego pianka 6 mm. Chcę wymienić głośniki przód i tył. Budżet około 800-1000 zł za komplet. Myślałem nad udimension el comp 6 lub hertz esk 165. Czy to będzie dobry wybór? Radio fabryczne mib1 jak na załączonym foto.

post-4117-0-82312100-1570825808_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wzmacniacz ma opisane gniazdo lub jest to zrobione w instrukcji.

 

R+|R-|L+|L- ... ułożenie pinów w poziomie czy jednen kanał pod drugim - producent decyduje :)

Rób tylko przód.

W przygotowanych drzwiach wzmacniacz radia nie pokaże na co je stać. Kwota wydana na kolejną parę do drzwi tylnych ma być wydana na w z m a c n i a c z !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś asertywny z tym tyłem...

Wiec go zrób, wydaj pieniądze i ciesz się z wydatków, bo na pewno nie z tego co osiągniesz.

Poczytaj forum i znajdź rozwiązanie które przypadnie Ci do gustu - to odnośnie podłączenia wzmacniacza do ori radia. Konwerter, wzmacniacz z wejściem HiLevel lub prosty DSP z takim wejściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wydaj tyle na przód co chcesz wydać na przód i tył a efekt będzie znacznie ciekawszy. U mnie w drzwiach z tyłu są wsadzone dobre głośniki zintegrowane w cenie zakupu za nowe 650PLN za komplet a drzwi są wytłumione i żałuje tego kroku, są odłączone a grały kilka godzin. Skoro kolejna osoba pisze Ci to samo może wypada wyciągnąć z tego jakieś wnioski i uczyć się na cudzych błędach a nie na swoich? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj,poświęć kilka godzin na przejrzenie nasze instalacje. Niekoniecznie tylko z szkodą. Zobaczysz przy okazji jak według Nas powinny wyglądać zrobione drzwi. W tychże tematach będą padały propozycje co do sprzętu, później zapewne pojawiają się opisy z podsłuchów. Nieco dalej bardziej lub mniej radykalne zawirowania sprzętowe. Ogólnie SCA to sporo dobrej i rzetelnej wiedzy, trzeba tylko trochę ze zrozumieniem poczytać ;) oczywiście jeżeli będą jakieś rozterki pytaj śmiało. Na tą chwilę nie wiemy nawet jaka muzyka, oczekiwania i Twój wymarzony profil grania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli planujesz dać tweetery w oryginalne miejsca, to sprawdź jak wygląda to u Ciebie, bo u mnie jakieś 85% powierzchni było zawalone plastikiem z niedokładnej formy wtryskarki. 

 

attachicon.gif20170614_193804.jpg

 

attachicon.gif20170614_193832.jpg

To taki fabryczny sposob na sciszenie glosnej gory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...