Skocz do zawartości

alipine cda 9855 + focal es 165 kx2 jaki piec


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miłośników dobrego grania. Pytanie do was koledzy potrzebuje waszej wiedzy ogólnie w car audio troszkę się bawię wiec juz mam troszke wyrobiony gust i jakąś tam nieduża wiedze.Potrzebuje dobrać piec do  zestawu w temacie .Oczywiscie cała zabudowe i przygotowanie auta wygłuszenie, instalacja, strojenie bez problemu ogarnę .Nie uznaje żadnych subwooferów

Mam trosze cienkie ucho i lubie dobrą jakosć grania przestrzenną i detaliczną, słyszalne stereo i scenę bez sypania piachemi tgz szzzzzzzz  jednakże z dobrym naturalnym basem czasami lubie posuszyć nogawki .Słucham prawie każdego rodzaju muzyki, naturalnie muzykę tylko w plikach bezstratnej kompresji (opcjonalnie ale niechętnie 320 kbps).Focale bedą grac na ori zwrotkach jako stereo z przodu moze kiedyś x2 tył . Dlaczego takie pytanie zawsze od kiedy zacząłem bawić sie audio kompletowałem z głowa i według zasad szkoły CA sprzet do auta specjalnie pod jednostkę sterujca czyli radio plus  1 lub 2 systemy i bez dodatkowego wzmocnienia  ale te monstra focale trzeba bedzie dobrze  i jakoscią napędzić 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audison VR powinien się sprawdzić, ogólnie szukaj czegoś o ciepłym brzmieniu.

dzieki faktycznie wszystkie pozostałe klocki sa dośc ostre wiec trzeba bedzie złagodzić ciepłem

dzieki faktycznie wszystkie pozostałe klocki sa dośc ostre wiec trzeba bedzie złagodzić ciepłem

tylko te VR VRX to cieżko dostac mało tego a jakieś inne piece które se zgraja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zle sie wyraziłem ze rózne to bywa ale nie chodziło mi o tgz  ( loterie )  Jak najbardziej  uzywki wchodzą w gre i to bardziej niż nowy set z racji finansowych oczywiście nie boje się ryzyka związanego z użwanym sprzętem. 

A co do wzmaka focal to mysle ze było by to najlepsze rozwiązanie dlaczego? według mnie dlatego ze przy stworzeniu tego produktu ( dotyczy to tez innych marek  oczywiście ) pracowało ze 40 inżynierów i fachowców który głowili się ze 3 lata jak poskładać wszystkie klocki z gamy swoich produktów żeby to miało rece i nogi i wyróżniało ich produkty na bogatym rynku CA .

Jednakże nie mówie tu ze inne różne klocki nie zgrają się i nie będą grac lepiej bo pewnie można złożyć niezły set ale jednak produkty z jednej firmy odpowiednio dobrane zgrają się kompleksowo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty sa miód malina i miało być tak pięknie.

Ale  poszukiwań moich drutów rca które otrzymałem  w spadku wraz z kupnem auta nie było końca i Zbój  wie Kurła gdzie sie podziały. i teraz musze kupic jakies zeby te grajki połączyć wole gotowce ( bo kiepsko mi idze lutowanie )przynajmniej wiem ze sa poskładane powiedzcie czego unikać a co brac pod uwage potrzebuje  jeden

na 4 rca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...