Skocz do zawartości

Alpine CDA9835 warto za 700zl czy może coś innego?


dawidd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno aktywne zwrotki i czasówki. Co mogę więcej powiedzieć- mam "ładnie grac" - słucham najróżniejszej muzy. Lubie głośno jak jadę sam, autko kupiłem trochę do zabawy, do remontu, i żeby stal :) MG ZR160 które daje sporo frajdy z jazdy, brak mu natomiast audio z prawdziwego zdarzenia. Autem ciężko jest jeździć wolno bo 160 koni przy 1t ciężaru wyrywa samo do przodu wiec i muza raczej szybka dynamiczna, ale jak pisałem słucham rożnej( celin dion czy wilki tez lubię).

Na ta chwile mam wsadzona alpine cda9885, która kupiłem żeby do czasu zakupi 9835 coś było - wcześniej miałem jakiegoś panasonica, którego nie dało się słuchać. Nie ukrywam, ze ten design z tym wyświetlaczem bardzo przypadł mi do gustu dlatego nie biorę pod uwagę np 9833 bo jak pisałem wcześniej radio ma mi się tez podobać. BT zrobiłem sobie do 9885 ktory później przełożę do mam nadzieje 9835 wiec nie mam ciśnienia żeby radio było wyposażone w fabryczny BT, USB tez raczej nie używam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygłuszenie będę musiał we własnym zakresie zrobić, ale generalnie to nie jest tak całkowicie pozbawiony wygłoszenia. Główne różnice miedzy roverem a mg to silnik, zawieszenie i hamulce i znaczek ba grillu :)


No i udało się kupic 9835. Jak dotrze to pewnie o cos jeszcze będę chciał Was podpytać
No i udało się kupic 9835. Jak dotrze to pewnie o cos jeszcze będę chciał Was podpytać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega już kupil, oby było sprawne.

Cena ok, niska jak na ten model, z drugiej strony ciężko teraz sprzedać olda w dobrej kasie, co rusz wchodzą jakieś nowe, a stare się zużywają. Oby hulało.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyjko dotarło dziś rano. Stan zewnętrzny idealny, zero wytarć na panelu przednim, w zestawie oryginalna ramka z całymi zaczepami oraz oryginalna polkieszen. Jeszcze nie sprawdziłem czy gra ale myślę ze będzie ok. Brakuje kostki iso i pilota ale to nie problem. Cena 400zl z przesyłka czyli gdzie 380 za radio wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem i ... brak dźwięku. No mowie wiec kant a nie okazja i pewnie upalone, ale z drugiej strony jak radio jest upalone to albo świeci "protect" albo nie ma nic, a tu wszystko działało. Pogrzebałem w ustawieniach i okazało sie ze wzmacniacz był wyłączony.  Radio zagrało, pierwsze moje zabawy z czasówkami i "jazda wokalistą" od lewego do prawego słupka :)

Wygląda na to ze sprzedawca nie bardzo był zorientowany co to za radio, bo jak go zapytałem na jakie zmienił, to pokazało jakiś badziew 2din z chin za 800zl. Wiec dla niego to pewnie było zwykle radio z CD które niewiele jest warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączone końcówki sugerują, że poprzedni użytkownik (niekoniecznie sprzedający) właśnie wiedział co nieco.

A to, że sprzedający nie był zorientowany świadczy raczej o tym, że nie używał tego radia.

Wnioski można wyciągnąć sobie samemu ...

 

Generalnie niech służy ja najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...