Skocz do zawartości

Alpine CDA9835 warto za 700zl czy może coś innego?


dawidd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce kupić sobie dobre radio ze zwrotkami i czasowkami. Od jakiegoś czasu obserwuje aukcję i właściwie ciężko o ten model, jest jeden w cenie 700 zł. Czy waszym zdaniem warto za tak stare radio dać tyle kasy czy może jakiś inny model szukać w podobnych pieniądzach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o  p99x- jego wygląd do mnie nie przemawia, wręcz odstrasza, brak gałki, same przyciski - poza graniem chce żeby tez mi sie podobało wizualnie.

Co do reszty gratów to dopiero kompletuje sprzęt, do nowego auta. Wzmacniacz leży u mnie audison lr435 i tego wsadzę. Frontu jeszcze nie wybrałem, sub to własnoręcznie kiedyś zrobiony na stx w20.300. Z audisona mam zamiar zasilić zarówno przód i suba w mostku. Jak nie starczy to pomyśle o dodatkowym wzmacniaczu do suba, a z audisona zasilę tylko front w mostkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


generalnie niższych modeli od 9835 nie biorę pod uwagę. Chce kupić raz a dobrze

 

Kto powiedział, że to najlepszy model ? Gdybym miał zapłacić 700 zł za 9835, a za 400 zł nabyć 9855, to wybrał bym zdecydowanie 9855. Zresztą gdyby kosztowały tyle samo, to też zdecydował bym się na 9855 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze inaczej.

Jako że ostatnio coraz więcej trupów cda to może warto zastanowić się nad nową konstrukcja.

Nie odbiegają znacząco od starych radyjek tym bardziej widzę że nie planujesz hi endow więc wielkich różnic nie odczujesz.

A ile wygodniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn z czym wygodniej? Jeśli chodzi o stara konstrukcje to się nie boje bo zajmowałem sie naprawa rtv, a teraz dalej jestem serwisantem jak to po awatarze widać, wiec wiec jeśli winda, albo cd będzie miał problem to sobie z nią poradzę

A z nowszych alpinek co byście proponowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...