Skocz do zawartości

Czy da się przerobić aktywnego suba Hertz dbx200a na customową zabudowe?


rftr666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Mam pytanie, w garażu leży nieużywany  sub Hertz dbx200a. Oryginalna skrzynia jest za duża żeby montować go w bagażniku mojego Leona 5F, dlatego chciałbym zapytać czy wariant rozebrania go i zamontowania w customowej zabudowie np w miejscu koła zapasowego to jest dobry pomysł?

Parametry: http://www.rmaudio.com.au/Car%20Spec%20Down%20Load%20files/Dieci/dbx200A.pdf

Podajcie proszę jakieś mądre rozwiązanie mojego problemu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz usunąłem, ponieważ zakładasz w dziale o sprzęcie, a takie zagadnienia raczej dla początkujących. Kolejna sprawa, to nie bardzo widzę rozwiązanie tego Twojego problemu przez innych, skoro nie ma parametrów T/S głośnika. Założyć można, że podobnie jak np. ES 200 można wrzucić w 15 l zamkniętą i tyle, przecież się nie zepsuje, a już gdzie sobie zabudowę włożysz, to za bardzo nas to nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz usunąłem, ponieważ zakładasz w dziale o sprzęcie, a takie zagadnienia raczej dla początkujących. Kolejna sprawa, to nie bardzo widzę rozwiązanie tego Twojego problemu przez innych, skoro nie ma parametrów T/S głośnika. Założyć można, że podobnie jak np. ES 200 można wrzucić w 15 l zamkniętą i tyle, przecież się nie zepsuje, a już gdzie sobie zabudowę włożysz, to za bardzo nas to nie interesuje.

własnie się martwiłem, czy to dobry wątek czy jednak tam go zamieścić i wydawało mi się że źle kliknąłem i sie wątek nie dodał a robiłem to wczoraj w nocy, także SORY :)

 

wątek jest do zamknięcia albo usunięcia, gdyż olewam ten temat przeróbki i kupuje suba pod fotel. Dzięki anyway :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jednym słowem kupujesz coś, co gra gorzej, jak seryjne głośniki w wytłumionych drzwiach. Twój wybór.

skoro juz rozmawiamy a z pewnoscia wiesz wiecej ode mnie, chodzi mi o więcej tłuszczu i mienska niż fakbryka dała w leonie + moje audiosystemy 165evo, chodzi o nie dokladanie kasy nie wiadomo jakiejs tylko ok 1k i zostawienie bagażnika w spokoju. Tu jest moj dylemat, chetnie wyslucham kazdego slowa opinii gdybys chcial sie jeszcze odnieść http://www.strefacaraudio.pl/topic/62280-jaki-sub-pod-fotel-u-dimension-glow-08100-vs-gladen-us-8-vs-helix-u8a/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...