Skocz do zawartości

Aktualizacja oprogramowania w IVA-w910R


grissley
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Sęk w tym, że radio mi zgłupiało (przede wszystkim nawigacja - jest niebieski ekran z wyborem języka, coś jak instalacja, ale nie idzie dalej) - objawy wskazują na konieczność ponownego wgrania firmłeru, przynajmniej tak w internetach mówią i serwis wstępnie przez telefon tez tak podejrzewa. 

Wersja może być ta sama co dotychczas, byle była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Powiedz czy wcześniej nawigacja działała czy już takie kupiłeś?

 

Ostatnio miałem problem z navi w ine-w970bt po wciśnięciu nawi był czarny ekran ale udało się to w łatwy sposób naprawić.

 

Sprawdź czy z boku radia pod naklejka nie ma karty SD - w 970bt jest po prawej stronie. Jak znajdziesz odpal ją na kompie i wklej foto co na niej jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kolego, właśnie mam taką Alpine na stanie - u mnie nawigacja działa, ale w czytniku pod panelem jest karta SD - jeśli usunę tą kartę to nawigacja już się nie włącza.

Chcesz to możemy spróbować zrobić kopię mojej karty SD i odpalić u ciebie, 

 

Jak coś to się odezwij tu lub na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
W dniu 7.02.2020 o 15:35, marta189 napisał:

Kolego, właśnie mam taką Alpine na stanie - u mnie nawigacja działa, ale w czytniku pod panelem jest karta SD - jeśli usunę tą kartę to nawigacja już się nie włącza.

Chcesz to możemy spróbować zrobić kopię mojej karty SD i odpalić u ciebie, 

 

Jak coś to się odezwij tu lub na priv.

Potrzebuję dosłownie dwa pliki z karty, by uratować sprzęt dla klientadata.zip i AlpineNavi.exe. Możesz mi je wysłać? 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...