Skocz do zawartości

Mercedes W(S)211. Plus po stacyjce. Przenoszenie zbiornikow airmatic


coobah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

 

 

Niedlugo bede rozgrzebywal nowe pudlo rezonansowe. Pacjent to Mieczyslawa W211 kombi. Jest ten jakis tam najwyzszy model audio z subem i airmatic na pokladzie.

 

Nurtuja mnie dwa tematy.

 

 

Pierwszy to plus po stacyjce. Gdzies sie naczytalem pierdol o zabkach, ze ten Command Harman Piardon lata po Can i swiatlowodach. Martwi mnie wiec czy w jego zlaczu (albo gdzies w poblizu) znajde jakis porzadny plus po stacyjce (acc)?

 

 

Druga to kufer. Juz nie wyobrazam sobie innej skrzynki jak w boczku (SKS, czy tam Pesel, zwal jak zwal).

 

Pod lewym boczkiem widze stelaze z elektronika, ktorej to wiekszosc (poza jakas pompka podcisnienia) bede mogl wywalic razem z ori wyswietlaczem, co daje mi sporo miejsca.

Pod prawym boczkiem jest zas plastikowy sub i jeszcze wiecej cudownego, idealnego pod skrzynke wolnego miejsca, ktore jednak dosc mocno zabiera aluminiowy baniak, ktory jak domniemam jest zbiornikiem/akumulatorem sprezonego powietrza do zawieszenia.

 

Z pewnych wzgledow (SKS, czy tam PESEL) jezdze od dawna z pieciokanalowka. Tak sobie wydumalem, ze jezeli tej elektroniki z lewej strony wywale odpowiednio duzo, to zmiesci sie tam i moj PDX i ten baniak na wiatr, ktory na razie wisi po drugiej stronie. Dochodzi do niego tylko jeden przewod. Czy ktos trenowal moze rozbieranie/rozlaczanie/przenoszenie takich rzeczy? Gdzie konczy sie przewod, ktory zaczyna sie na tym baniaku? Czy moge do niego w miare latwo dojsc, bezpiecznie rozlaczyc, potem wymienic przewod na dluzszy ze sklepu z pneumatyka i podlaczyc na nowo, ale juz z nowego miejsca montazu baniaka?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...