Skocz do zawartości

Subaru Forester by czaszunia


czaszunia1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze zaczepię tematu dystansów. Rozumiem czemu są głębokie w tym przypadku, natomiast zapytam: czy ich głębokość może mieć wpływ ma brzmienie/kicka itp? No i korzystne czy niekorzystne?

 

Moze miec wplyw na dzwiek ale po tym jak mialem w swoim aucie podobne to stwierdzam fakt ze tragedii nie ma a i jakiejs kastracji tez narazie nie ma.

Czacha, stęskniłem się już za Twoim pycholem.

Graty.

 

No ze wzajemnoscia :-D

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

No z ciekawości tutaj zajrzałem czy szedłem podobną drogą przy wygłuszaniu swojego Forka.

Przepraszam za odgrzewanie kotleta.

 

Co się, co się, co się stało??

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

Jeśli nie wydzwonione, to zapewne UPG go dopadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Co się, co się, co się stało??

 

Silnik i skrzynia sie rozsypala. Ale juz naprawiony i na nowo robota bo drzwi uszkodzili i na nowo matowanie.

Tomek, a ty Legacy w końcu nabyłeś? Bo jest niezerowa szansa, że mogłyby powstać subaru audio spoty

 

Panie ja juz 3 lata mam swinie. Narazie drobne klopoty lekarskie wiec swinia zblokowana przez covida i to doslownie zblokowana. Ale podzialam cos tam jak bedzie czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Panie ja juz 3 lata mam swinie. Narazie drobne klopoty lekarskie wiec swinia zblokowana przez covida i to doslownie zblokowana. Ale podzialam cos tam jak bedzie czas.

 

Przykro słyszeć :zalamany: , w takim razie zdrowia. A nie zauważyłem odpowiedniego tematu, stąd nie byłem pewien czy się w końcu zdecydowałeś ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swinia wyleczona, kwestia odbioru od lekarza bo "szpital" zamkniety przez zaraze. A pol serca naprawione i kopyta wyleczone,i plyny w skrzyni kopytnej wymienione bo miazga byla w kosciach

Kwestia zmiany piecow i slupki i 3 drogi i gramy na lato moze wyjde. O ile nie zaczepie o lakiernika....

Hahah jak to brzmi jak sie czyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...