Skocz do zawartości

jbl charge 3 czy denon envaya


dejson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie. Głośnik chciałbym mieć do słuchania w plenerze na wakacjach na spotkaniu z znajomymi itp czy ktoś miał z wami styczność z tymi bluetooth głośnikami? Niby jbl  nie ma wbudowanego np mikrofon do zestawu głośno mówiącego ale to nie jest najważniejsze bo chodzi o brzmienie. Ktoś coś więcej może się wypowiedzieć na ten temat? Niby denon Ma lepszą średnicę i górę bardziej łagodna i sprezysty nie mulący dół  ( ale wiadomo to nie audio w aucie ani w domu ) no i to są głośniki przenośne bluetooth więc może ktoś coś podpowie w tej kwestii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Denona, jeden z lepszych głośników BT do każdego rodzaju muzyki. Główna zaletą jest to że głośnik nie używa DSP do wycinania pewnych częstotliwości chwilowo których nie jest w stanie odtworzyć tak jak robi to konkurencja. On po prostu gra i to całkiem nieźle, miny ludzi mających z nim styczność pierwszy raz bezcenne. Gra lepiej niż soundbar JBLa do TV. JBL może zagrać bardziej dołem ale jeśli chodzi o równowagę tonalna pozostaje w tyle. Jako zestaw głośno mówiący też niczego sobie. Konstrukcja solidna, nie ma sie do czego przyczepić. Tak że jeśli mogę zasugerować to Denon i będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Denona, jeden z lepszych głośników BT do każdego rodzaju muzyki. Główna zaletą jest to że głośnik nie używa DSP do wycinania pewnych częstotliwości chwilowo których nie jest w stanie odtworzyć tak jak robi to konkurencja. On po prostu gra i to całkiem nieźle, miny ludzi mających z nim styczność pierwszy raz bezcenne. Gra lepiej niż soundbar JBLa do TV. JBL może zagrać bardziej dołem ale jeśli chodzi o równowagę tonalna pozostaje w tyle. Jako zestaw głośno mówiący też niczego sobie. Konstrukcja solidna, nie ma sie do czego przyczepić. Tak że jeśli mogę zasugerować to Denon i będziesz zadowolony.

Mam rozumieć że masz denon Envaya czy jeszcze widzę znalazłem jakąś wersję pocket? Masz tego czarnego czy ten szary z srebrnym napisem ? Envaya to jest najwiekszy brat z denon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie mam młodszego brata, Denon envaya mini, ten większy gra jeszcze lepiej od mojego, mam go już dwa lata, teraz powychodziły nowe modele ale jak kupowałem słuchałem obu, dużego i małego natomiast kwestie finansowe zrobily swoje, wybralem model za lekko ponad 300 PLN, taki juz mnie w pelni satysfakcjonował. Najlepiej wybrać się do jakiegoś elektro marketu z telefonem z kodekiem APTX i zrobić rozeznanie co Ci bardziej podpasuje. Zwróć uwagę na equalizacje przekazu w trudnych momentach peezentacji utworu, Denon jej nie ma, JBL bezie odcinać pasmo kiedy nie może tego zagrać i wracać kiedy sytuacja się uspokoiła przynajmniej jak ja robiłem rozeznanie sytuacja tak wyglądała. Mam DSB-100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie mam młodszego brata, Denon envaya mini, ten większy gra jeszcze lepiej od mojego, mam go już dwa lata, teraz powychodziły nowe modele ale jak kupowałem słuchałem obu, dużego i małego natomiast kwestie finansowe zrobily swoje, wybralem model za lekko ponad 300 PLN, taki juz mnie w pelni satysfakcjonował. Najlepiej wybrać się do jakiegoś elektro marketu z telefonem z kodekiem APTX i zrobić rozeznanie co Ci bardziej podpasuje. Zwróć uwagę na equalizacje przekazu w trudnych momentach peezentacji utworu, Denon jej nie ma, JBL bezie odcinać pasmo kiedy nie może tego zagrać i wracać kiedy sytuacja się uspokoiła przynajmniej jak ja robiłem rozeznanie sytuacja tak wyglądała. Mam DSB-100.

Hmm mówisz że Envaya gra lepiej od Envaya mini  ( którego ty posiadasz) wiadomo różnica ceny zgodzę się z tobą ale nawet ten twój mini Envaya bije na głowę np charge 3 jbl;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagry sobie pokupili po JBL flip 4 i powiem szczerze, że gra to jak na te gabaryty bardzo dobrze, nie spodziewał bym się więcej od takiego małego gówna... Osobiście napis JBL nie robi na mnie żadnego większego wrażenia jeśli chodzi o car audio, a wręcz przeciwnie, ale jeśli chodzi o sprzęt przenośny to rzeczywiście daje rade, sam mam słuchawki JBL T450BT z Tesco za 180 zł i jestem zadowolony. Nie słuchałem natomiast demona, a że poluje na ten sprzęt, to chyba się skuszę, będę miał porównanie. Podobno między flip 4 a charge 4 nie ma praktycznie żadnej różnicy. Nie wiem jak z Extreme.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...