Skocz do zawartości

Nowy dział w "skrzyniach"


9kaczor6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że w forum "Projektowanie skrzyń oraz gotowe projekty."

można by umieścić forum "Gotowe projekty" - teraz tematy z projektami i pytania zlewają się w jedno.

W dziale projekty, użytkownicy umieszczali by swoje projekty skrzyń dla danego głośnika wymiary ścianek, co i jak zrobili, na kleili, czym skręcali itd.

 

Sam prawdopodobnie jutro albo w sobotę będę zbijał skrzynie, mógłbym napisać co i jak z czego robione, jakie wymiary ma każda ścianka, zdał bym relacje jak to gra, tak żeby potem ktoś inny mógł się tym posłużyć i już nie pytać na forum tak jak ja w 2 czy tam w 3 tematach...

 

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba by kazdy topic z projektem od razu zamykac :)

pomysl sam w sobie dobry ale wg mnie dobrze jest jak jest bo zawsze ktos cos dopisze a nie jest tego az tak duzo zeby sie pogubic :)

dokladny opis skrzynki jak robic podal Bartass i o tym jest specjalny topic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak dla mnie to nie trzeba zmieniac bo i tak wiekszosc topicow to tematy dotyczace subow opisanych w tytule i az takiej motki nie ma zeby sie gubic a nie sadze ze az taka ilosco subow bedzie w uzytku zeby tworzyc nowe dzialy itepe ...

poczekajmy co powie moderatornia i reszta userow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ige, różnica, takie coś naprawdę się przyda, a pracy też dużo nie będzie. 1-2minuta w paneli administracyjnym na utworzenie subfora, i kilka minut aby przenieść kilka tematów z gotowymi projektami.

Moim zdaniem taki dział naprawdę by pomógł, jeszcze tydzień temu mi i to bardzo. Teraz już co z czego i jak robić, więc jak będę sklejał swoją skrzynie od razu mogę wrzucić projekt na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolo986, posypią warnami, banami jak Święty Mikołaj z wora :):) Ale czy to jest rozwiązanie???

 

A co do nowego działu to myślę, że jest to zbędne, jest szukajka i każdy powinien z niej umieć korzystać!

PozdraVWiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wolę mieć wsio poukładane, na javase.pl jestem j.adminem przerabiałem tam wszystkie działy związane z telefonami, wszystko posortowane wg platform, jednak jak dla mnie to jeszcze mało, muszę pomyśleć ja jeszcze to ulepszyć...

Tutaj też by się przydało co nieco urozmaicić :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że więcej jak przyklejony temat z odnośnikami do konkretnych tematów nie będzie potrzebne.

W tym momencie ktoś kto zajrzy do działu, nie musi wertować kilku stron, żeby znaleść konkretny sub, a zajrzy do jednego tematu i wyszuka konkretny link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...