Skocz do zawartości

Car Audio do Skody SuperB 1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukam już od jakiegoś czasu informacji o car audio za przystępną cenę.Planuję zakupić radio 2 din + głośniki w przednie i tylne drzwi + jakiś wzmacniacz do głośników.Samochód który posiadam to Skoda SuperB 1 z 2004 roku.Muzyka jaką słucham to House,Trance,Techno,Clubowa,Metalica. Audio chcę zmieniać etapami żeby nie spłukać się do 0 z kasy. Na radio nie chciałbym wydać więcej niż 1000zł ,a na jeden zestaw głośników(wofery+tweetery+zwrotnica) nie chciałbym wydać więcej niż 800zł (800zł na przednie głośniki i 800zł na tylne głośniki),budżet na wzmacniacz to okolice 600zł. Sprzęt chcę kupić nowy bo nie chce mi się bawić w używki.Od głośników oczekuję dobrego basu ,a od radia to taka podstawa (USB,Aux,Bluetooth).Budżet skromny ale myślę że uda się coś z niego złożyć :)

Trochę tematów na forum przeczytałem, filmików na YT naoglądałem i przez to wszystko już sam nie wiem co wybrać dlatego też liczę na waszą pomoc i doświadczenie z Car Audio.

Założyć całe audio chcę sam i tutaj też liczę na waszą pomoc jak poprowadzić kable żeby wszystko grało i nie było zbędnych szumów,strzałów,stuków z głośników. Starałem się opisać dość szczegółowo ale jest to mój drugi post na tym forum i mogłem coś pominąć więc jak czegoś brakuje to bardzo przepraszam i dodam jak najszybciej to będzie możliwe.

 

 

Budżet:

Radio 2din- do 1000zł

Głośniki (przód+tył) do 1600zł

Wzmacniacz do głośników do 600zł

 

Co już posiadam:

Dystanse z MDF 4sztuki

Maty STP Black Silver(czy jakoś tak) + pianka do wygłuszenia drzwi przód+tył

Skrzynia Peying PYBB300X z wbudowanym wzmacniaczem

21mm2 zestaw kablowy 4-żył CCA44 Hollywood

 

 

Radio nad którym się zastanawiam to PIONEER MVH-A210BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...