Skocz do zawartości

Toyota Avensis T25 - moje boje z CA


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadażyła się okazja spotkać z Bartkiem i przy okazji odsłuchać Toyotkę.

 

Muszę przyznać, że bardzo dobry system się rozwinął, wiadomo, zawsze można małymi kroczkami dążyć do ideału, ale...

Po pierwsze, moim zdaniem, najlepszym aspektem systemu jest dół, połączenie subbasu z basem zwyczajnie bez niedociągnięć. Z początku tonalnie niskie tony dominowały, ale udało się to ogarnąć i w połączeniu z równie świetnym tweeterem udało się uzyskać bardzo zrównoważone tonalnie, wierne brzmienie.

Na moje ucho, system gra bardzo naturalnie, domówkowo, bas jest różnorodny, niewymuszony, zwiewny. Środek z górą obfitują w detale. Nie jest to megadynamiczny system do napierdzielania, po prostu sprawia frajdę ze słuchania muzyki na bardzo wysokim poziomie.

Przyczepiłem się jedynie do wypełnienia sceny, ale nie jest to w żadnym wypadku rażąca niedoskonałość, a jedynie rzecz, którą na siłę wynalazłem, jako wartą poprawy :)

Właściciel auta ma bardzo rozsądne podejście do tematu i wierzę, że jeśli będzie miał ochotę poświęcić trochę uwagi w dalsze dogłaskanie systemu, to będziemy mieli do czynienia z autem, w którym odsłuch będzie ciężki do zapomnienia :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 580
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Właściciel auta ma bardzo rozsądne podejście do tematu i wierzę, że jeśli będzie miał ochotę poświęcić trochę uwagi w dalsze dogłaskanie systemu, to będziemy mieli do czynienia z autem, w którym odsłuch będzie ciężki do zapomnienia
 

Ja, mimo ze sluchalem tego auta w trakcie robienia zwrotek, rowniez bylem pod wielkim wrazeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadażyła się okazja spotkać z Bartkiem i przy okazji odsłuchać Toyotkę.

 

Muszę przyznać, że bardzo dobry system się rozwinął, wiadomo, zawsze można małymi kroczkami dążyć do ideału, ale...

Po pierwsze, moim zdaniem, najlepszym aspektem systemu jest dół, połączenie subbasu z basem zwyczajnie bez niedociągnięć. Z początku tonalnie niskie tony dominowały, ale udało się to ogarnąć i w połączeniu z równie świetnym tweeterem udało się uzyskać bardzo zrównoważone tonalnie, wierne brzmienie.

Na moje ucho, system gra bardzo naturalnie, domówkowo, bas jest różnorodny, niewymuszony, zwiewny. Środek z górą obfitują w detale. Nie jest to megadynamiczny system do napierdzielania, po prostu sprawia frajdę ze słuchania muzyki na bardzo wysokim poziomie.

Przyczepiłem się jedynie do wypełnienia sceny, ale nie jest to w żadnym wypadku rażąca niedoskonałość, a jedynie rzecz, którą na siłę wynalazłem, jako wartą poprawy :)

Właściciel auta ma bardzo rozsądne podejście do tematu i wierzę, że jeśli będzie miał ochotę poświęcić trochę uwagi w dalsze dogłaskanie systemu, to będziemy mieli do czynienia z autem, w którym odsłuch będzie ciężki do zapomnienia :)

 

Pozdr.

No ja tez bylem pod wrazeniem metamorfozy Audioli, co jakis czas (nie czesto) spikniemy sie w Ostrowcu i od zawsze jak pamietam setupy balcer'a to graly delikatnie z miekkim troszke przeciagajacym sie basem i ocieplonym tweeterem, gdzie mialo sie wrazenie ze za bardzo jest wycofany, tracący na detalch i jakby gral zza kotarą. Teraz Audi to normalnie 180* inne brzmienie, jasne, wyraziste z detalami, kick jest zwarty punktowy i wydajacy sie chudy ale jak słuchalem Bregovica i kontrabasu to byl zarazem punktowy ale z wypelnieniem, ciezko to opisac ale mialem frajde bo 1szy raz cos takiego slyszalem. Wydaje Ci sie ze bedzie "karton" a tu niespodzianka wypelnienie sie pojawia. Naprawde zdecydowanie lepiej sie tego slucha niż poprzednie setupy az mu powiedziałem ze w koncu będą z niego ludzie :P :P

Pomysły tez ma fajne na granie i zapowiada sie ciekawie jak dopiesci i zrealizuje to co ma zamiar zrobic. Trzymam kciuki i dopinguje zeby tego kierunku sie trzymal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...