Skocz do zawartości

Peugeot Partner II by stanec


stanec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Świeci jak smartfon. Być może jest opcja wyłączania go. Ja nie szukałem, postawiłem opakowanie cd i już było lepiej. Ja lubię absolutną ciemność i nawet słabe wyświetlacze sonego mi przeszkadzają

Jest opcja przyciemniania i wygaszania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mały update, drzwi są na razie rozebrane i czekają na poprawki, sam jeszcze nie wiem jakie, ale potrzebne jest ich usztywnienie, bo blacha lubiła sobie trochę pofalować. Trochę je też uszczelniłem, głównie koło zamka, klamki i ogranicznika.

 

Z dalszych modyfikacji to została przerobiona zapalniczka pod stałe zasilanie z włącznikiem i pod to jest pociągnięta remotka z procka, czyli ominięty jest tryb economy mode (muzyka gra cały czas).

 

Wywaliłem też wełnę z komór na średniaki, bez niej chyba gra lepiej.

 

I jeszcze wleciał dedykowany uchwyt na grajka bo nie miałem gdzie go podziać, a tak to jest w widocznym miejscu i łatwiej nim sterować. Miejsce na niego jest po schowku z lewej strony na konsoli.

 

 

d5e7a0305d709.jpg

 

 

46f7d9d3952ce.jpg

 

 

663c730b9efb9.jpg

 

ba41bfbfa538f.jpg

 

00daf5cdad2cb.jpg

 

 

 

2c65efeedf0c8.jpg

 

 

08f2f3a5dbff5.jpg

 

da818d487ebd0.jpg

 

a0a23d7ab99cd.jpg

 

92effe7db2f00.jpg

 

358b3b9fd0eeb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem temat z drzwiami i pójdę na razie w włókno szklane. Zobaczymy jak się sprawdzi, jeszcze nie miałem z tym materiałem do czynienia.

 

Drzwi zmatowione i odtłuszczone, dzisiaj poszły 4 warstwy 450g. Planuję za tydzień, jak się to utwardzi, położyć jeszcze kilka warstw, żeby w sumie było koło 6-8 warstw. Znalazłem człowieka, co mi to zrobił. Mam nadzieję, że się sprawdzi.

 

68b2ccfc1cb4c.jpg

 

a2ee534356e7c.jpg

 

f9c2f4ed97ee9.jpg

 

b4ac00149ad34.jpg

 

f98efbbc8e582.jpg

 

5a7c95f550681.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kwasny: Włókno szklane jest sztywne to fakt... ale zastanawiam się jak szybko odejdzie od blachy ta forma z włókna. Blacha ma to do siebie że pracuje i nie mam na myśli pracy od głośników w drzwiach a bardziej wibracje podczas jazdy i przy zamykaniu drzwi. Nie żebym jakoś hejtował poprostu mam mieszne uczucia co do tego patentu. Obym się mylił. Myślę ze lepszym pomysłem będą profile/rurki z matalu(nie ważne jakiego może być adamandium) przyklejone na klej do aluminium do poszycia drzwi. I dla pewności skręcone do drzwi, bo podobno takie elementy zachowują się jak ostrza zabijając całe życie w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie, myślałem o tym, ale miałem już rurki powklejane i siesię za bardzo nie sprawdziły. Nie wiem jak miałbym je przykręcić do drzwi na tamtej powierzchni.

 

Tam gdzie jest montowany woofer już bardziej widzę ich zastosowanie i tak też mam zrobione.

 

Zobaczymy jak się z czasem zachowa to włókno. Jak będzie źle to będę dalej myślał. Klej do szyb też nie jest głupim pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz chcesz wklejać to nie na klej do szyb a na mase poliuretanową( np w kolorze grafit, w tubkach do pistoletu jak sylykon). 24h w temperaturze 18-20 stopni i prędzej drzwi wymienisz niż odkleisz, oczywiscie muszą być takowe wcześniej oczyszczone.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, macie na myśli coś takiego?

 

NOVOL GRAVIT 630 - POLIURETANOWA MASA USZCZELNIAJĄ

 

https://allegro.pl/oferta/novol-gravit-630-poliuretanowa-masa-uszczelniaja-6697049761

 

Jak się faktycznie będzie coś z tym działo to wezmę to rozwiązanie pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...