Skocz do zawartości

353 - proste audio w klasyku


driver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hello. 

 

Postępy są takie, że :

 

Postanowiłem, nie rotować sprzętem dopóki nie ogarnę ustawiania, podbijania tego co mam. Grzebanie ma mi sprawiać przyjemność dlatego nie spieszę się specjalnie i chce sie jak najwięcej "naumieć".

 

P88RS2 w trybie 3 way

Mission + Sony XM3026 cięte na radiu 4k

AMA BL + Audison VR 4.400 (ten taki oszukany) zwrotnica pod bi-amping kupiona tu na forum, na radiu cięcia wyłączone całkowicie

w bagazniku mały zapchaj dziura AXTON 8 calowy pędzony mostkiem z powyższego, cięty radiem 100Hz i 18dB.

 

GAINy na woofer ustawione mulimetrem. Gwizdek dopasowałem na ucho do WF, a na koniec ten śmieszny subik też na ucho. Wszystkie fazy posprawdzane, itd.

 

Equalizer podbity +1 przy 80Hz-100Hz i lekko podciągnięta góra, ale to po prostu lubię troche wyraźniejszy gwizdek.

 

Dodałem skośne pierścionki kierując woofer ku górze i o dziwo tu nastąpiła ogromna poprawa. Być może dlatego że ten pojazd nie ma tunelu środkowego, a WF wisiały idealnie naprzeciwko siebie.

 

Najbardziej w brzmieniu brakuje mi uderzenia stopy w rocku, i zamiatającego basu przy hip hopach. House, trance, pop jest całkiem przyjemnie i w moim mniemaniu poprawnie. Przejeździłem tak ten (krótki i burzliwy) sezon. 

 

Kiedyś miałem suba hx12sq, tak myślę czy by nie wrócić do niego ale w wersji 10 cali i BR.


P.S. minął ponad rok :O to naprawdę jest auto weekendowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...