Skocz do zawartości

Podłaczenie telefonu przez AUX


Przem@S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym podłączyć telefon do radia przez AUX w celu odtwarzania muzyki.

Czy pierwszy lepszy przewód 2xRCA na MiniJack 3.5 spełni swoją rolę czy lepiej omijać tanie i szukać jakiegoś markowego?

Jak to się ma do takich krótkich przewodów powiedzmy 0,5m , czy można się spodziewać zakłóceń jak przy źle położonych rca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Tanie mięso to i psy nie jedzą jak to mówi pewne powiedzenie.

Będzie działać na byle czym ale sam wiesz ze im lepsza jakość elementu łączącego dwa punkty tym mniej zdegradowany sygnał zostanie.

 

Co do zakłóceń na wejściu przez AUX jak w przypadku RCA się nie spotkałem.

Lecz używałem porządnych produktów.

 

Z drugiej strony nie przeciagasz takiego kabla przez całe auto to i szansa na zbieranie zakłóceń mniejsza.

Ważne aby Jack dobrze pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podłączyć telefon do radia przez AUX w celu odtwarzania muzyki.

W takim razie po co Ci taka wersja kabla:

 

 

przewód 2xRCA na MiniJack 3.5 spełni swoją rolę

... z telefonu wystarczy wersja mini-jack/mini-jack. Nie trzeba RCA/mini-jack.

Kolejna kwestia.

Wiele zależy od kabla, ale również od toru m.cz. telefonu. Bo telefony różnią się na tyle, że można na przyzwoitym systemie car audio wychwycić pomiędzy nimi różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Trochę czasu minęło , ale dopiero znalazłem czas na dokończenie tematu o który pytałem . 

Kabelki zakupione na znanym ryżowym portalu firmy Ugreen . Wyjściowy z RCA na Jack 3.5mm , następnie przedłużka i kabelek kątowy do telefonu . (przewody na załączonych zdjęciach) .

Jakość jak to z telefonu i trochę ciszej gra , trzeba na radiu więcej kręcić głośności .

 

Ogólnie jestem zadowolony bo uzyskałem to co chciałem czyli możliwość słuchania muzyki ogólnie z internetu , ALE i przy okazji zestaw głośnomówiący  :super: .

post-2406-0-48541000-1560114497_thumb.jpg

post-2406-0-48391900-1560114504_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...