Skocz do zawartości

Miejsca na letni piknik :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Był ktoś w Nagawkach? http://www.nagawki.pl/imprezy.html

Byłem i polecam, cisza spokój, jedzenie Iwsza klasa (np. domowe masełko), z dala od zgiełku miasta. Warunki w pokojach też bardzo fajne.

 

Jedyny maleńki mankament, kuchnia jest poza głównym budynkiem - trzeba przejść 2min do budynku obok.

 

Parking też spory.

 

 

Może w tym roku zawitam Iwszy raz[emoji16]

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie dzwoniłem tam jakiś czas temu, terminy wszystkie są zaklepane już 1-1,5 roku wcześniej, bo tam głównie w weekendy są wesela. W okresie letnim długie kolonie.

Ciężko jest się wbić taką grupą tylko na 3 dni.

Pani oddzwoniła mi niedawno możemy zrobić to na początku czerwca lub pod koniec października.

 

 

 

Leonek przekazuję Tobie pałeczkę - chcesz organizuj szukaj, załatwiaj. Masz moje poparcie.

 

Ja odpuszczam organizację i wszystkie załatwiania tego w tym roku.

 

Jak ktoś coś chce konkretnie załatwić macie mój numer proszę dzwonić, a nie bić pianę na forum.

Czyli od poczatku stycznia po 25 az do poczatku marca ruszyles tyle co nic i masz pretensje do innych???I kazesz ratowac sytuacje innym na trzy miesiace przed w okresie wakacyjnym???to fakt masz tupet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretor - sorry, ale chyba nie wiesz co piszesz, on wcale nic nie musi, tylko chce to raz, po drugie jak byś Ty takie głupie teksty czytał jak kolegi Leonka to sorry, też byś w końcu miał wyj***, więc wycieczka z tupetem raczej nie jest trafiona ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretor - sorry, ale chyba nie wiesz co piszesz, on wcale nic nie musi, tylko chce to raz, po drugie jak byś Ty takie głupie teksty czytał jak kolegi Leonka to sorry, też byś w końcu miał wyj***, więc wycieczka z tupetem raczej nie jest trafiona ...

Wiem co pisze a czytac tez nawet potrafie.

 

Piknik nie jest organizowany pierwszy raz wiec wiadome co i jak,ale jesli zabierasz sie za organizowanie go na trzy, cztery miechy przed no to sory.Gdyby Kamil dal wolna reke w styczniu to pewnie znalazlo by sie jakies inne miejsce a takto niewiele zostalo.

Pretor - sorry, ale chyba nie wiesz co piszesz, on wcale nic nie musi, tylko chce to raz, po drugie jak byś Ty takie głupie teksty czytał jak kolegi Leonka to sorry, też byś w końcu miał wyj***, więc wycieczka z tupetem raczej nie jest trafiona ...

 

Po drugie chyba ty czytac nie umiesz bo ja nigdzie nie napisalem ze cos musi.

Poza tym nie dziwie sie niektorym ze pisza tak a nie inaczej.

Nie mam czasu nie organizuje niczego ale nie tak pozno.Zreszta nie tylko z Piknikiem tak jest.

Posledz troche forum to zobaczysz,a jak wiadomo bez Admina nic nie zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważasz, że jeśli ktoś by wyszedł z własną nie wymuszoną inicjatywą wcześniej to bez admina ani rusz ? 

Pisać każdy może, ale dupy ruszyć czy załatwić to już nie :P 

Co do czytania - nie ja pisałem o tupecie, odniesione to było także do poprzedniej wypowiedzi i narzekania, ogółem więcej działania mniej narzekania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważasz, że jeśli ktoś by wyszedł z własną nie wymuszoną inicjatywą wcześniej to bez admina ani rusz ?

Pisać każdy może, ale dupy ruszyć czy załatwić to już nie :P

Co do czytania - nie ja pisałem o tupecie, odniesione to było także do poprzedniej wypowiedzi i narzekania, ogółem więcej działania mniej narzekania ;)

Nie kojarze jakiegokolwiek dzialania twojej osoby co do pikniku,lubisz gownoburze robic czy co???Jak nie wiesz co i jak to proponuje siedziec cicho delikatnie mowiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie miejsca spełniające kryteria podane wcześniej są dobre i mile widziane ale najpierw proponuję zadzwonić i dopytać o terminy dostępność i ceny a potem wklejac link.

Arek tak jak ktoś kiedys mowil,dobre miejscowki sa zajete na rok albo dwa do przodu.Teraz to mozna ryzykowac z drozszymi kwaterami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem i rozumiem Kamila.

Według mnie w tym momencie pytanie brzmi czy ośrodek który gościł nas przez dwa lata jest wolny i czy zainteresowanie piknikiem nadal jest. Ja osobiście mogę jechać tam po raz trzeci bo wolę tam niż nigdzie. Co prawda systemu w aucie nie mam i nadal nie wiem czy będzie bo wnerwia mnie ten samochód [emoji41]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie kojarze jakiegokolwiek dzialania twojej osoby co do pikniku,lubisz gownoburze robic czy co???

 

Nie będzie żadnego, ponieważ na stałe mieszkam poza granicami naszego pięknego kraju, co do "gównoburzy", to sam sobie odpowiedz na to pytanie

 

 

 


Jak nie wiesz co i jak to proponuje siedziec cicho delikatnie mowiac

 

forum służy do wypowiedzi, może tego nie wiesz ?

 

 

 


Arek tak jak ktoś kiedys mowil,dobre miejscowki sa zajete na rok albo dwa do przodu.Teraz to mozna ryzykowac z drozszymi kwaterami.

 

skoro sam napisałeś oczywistą oczywistość, z która w 100% się zgadzam, to wiesz jaki temat należało na ostatnim pikniku wdrożyć w życie ;)

 

 

 


Ja to rozumiem i rozumiem Kamila.

 

szkoda że tak mało osób to rozumie, ale jak ktoś kiedyś będzie współorganizatorem/organizatorem takiego zlotu to sam zobaczy jak to jest przyjemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnego, ponieważ na stałe mieszkam poza granicami naszego pięknego kraju, co do "gównoburzy", to sam sobie odpowiedz na to pytanie

 

 

forum służy do wypowiedzi, może tego nie wiesz ?

 

 

skoro sam napisałeś oczywistą oczywistość, z która w 100% się zgadzam, to wiesz jaki temat należało na ostatnim pikniku wdrożyć w życie ;)

 

 

szkoda że tak mało osób to rozumie, ale jak ktoś kiedyś będzie współorganizatorem/organizatorem takiego zlotu to sam zobaczy jak to jest przyjemnie

Masz racje forum sluzy do wypowiedzi ale na temat a nie gadania co i jak,szczegolnie ze w zadnym procencie sie nic nie zrobilo na temat pikniku.To ze mieszkasz daleko hen hen to zadne tlumaczenie.Piotrek ze szkocji przylatuje co rok,Sylwek i Krisman tez daja rade,nie mowie o niemcowni bo tez sa i nie problem jesli sie chce,wiec w czym tu problem??? Powiem Ci tak jak powiedziałes sam,mniej narzekania więcej dzialania!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mam chyba bany wystawić?

Pisałem, bez zbędnego pisania - masz konkret pisz, a nie siej gównoburzę.

 

pretor - a Ty daj sobie spokój, bo Tobie wiecznie coś nie pasuje.

Jakiekolwiek kolejne komentarze zawierające wielkie żale/uwagi/komentarze do organizacji pikniku/pikników karane będą banem 7 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mam chyba bany wystawić?

Pisałem, bez zbędnego pisania - masz konkret pisz, a nie siej gównoburzę.

 

pretor - a Ty daj sobie spokój, bo Tobie wiecznie coś nie pasuje.

Jakiekolwiek kolejne komentarze zawierające wielkie żale/uwagi/komentarze do organizacji pikniku/pikników karane będą banem 7 dni.

Najlepiej grozic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic się nie ruszy mogę zaproponować taka miejscówkę. Byłem tam dwukrotnie i warunki socjalne i miejscówka rewelacja ... Wymaga to troszkę większych zasobów finansowych i kultury zachowania (nie żeby coś miało to znaczyć, ale za zniszczenia, czy akty wandalizmu odpowiedzialny jest sprawca ) 

 

Hotel Redyk, który jest wysokiej klasy hotelem z własnym spa (http://www.redyk.pl/). Mamy dostępne następujące pokoje:
- 2 pokoje 1 osobowe
- 5 pokoi 2 osobowych z łóżkiem małżeńskim
- 8 pokoi z 2 osobnymi łózkami, możliwości złączenia łóżek
- 5 pokoi 3 osobowych gdzie jest łóżko małżeńskie i 1 pojedyncze
- 1 apartament 4 osobowy

 

Jest 47 miejsc

W cenie pobyt od piątku do niedzieli, plus dwa śniadania, obiad  i można dodać jakieś wyjście , dyskotekę na miejscu, warunki na to pozwalają  i ognisko ...

Cena od 350 zł do 450 za osobę. W zależności od atrakcji. W podstawie są śniadania i chyba spa da się utargować. Pewnie 47 osób się nie uzbiera i resztę miejsc będzie trzeba dołożyć do ceny, aby hotel był na wyłączność

 

Termin to wrzesień. Raczej wszystko w tym miesiącu się tam wycisza i jeszcze można próbować coś ogarnąć

Z TEMATEM TRZEBA RUSZYĆ MAKS DO KOŃCA TEGO MIESIĄCA , ABY BYŁA SZANSA SPIĄĆ WSZYSTKO!!!  BEZZWROTNE WPŁATY ZA CAŁOŚĆ. WRAZ Z WPISEM NA LISTĘ POŁOWA KASY , A DO 10 MAJA RESZTA

 

 

aaaa zapomniałem , nie wiem jak wygląda sprawa konkursów i nagród ... Jak pomagałem w organizacji to znalazłem sponsorów i nagrody były freee ( udało się w ostatniej chwili z colourlock i zafundowali zajefajne komplety do pielęgnacji pojazdów, w tym roku już za późno bo zazwyczaj do końca lutego spinają budżet na marketing )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...