facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

Miejsce na Twoją reklamę: tel. 691 265 492

Zdjęcie

Pomoc w wyborze radia 2 DIN

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
167 odpowiedzi w tym temacie

#161 piotrek_rr

piotrek_rr
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 24 styczeń 2019 - 17:00

Kenwood ma poprostu lepszego DACa (przetwornik cyfrowo-analogowy), więc zawsze będzie lepsza jakość... co tu chcesz stroić jak masz tylko głośniki frontowe ? W Keniu masz coś takiego jak ustawienie odległości, oraz priorytety na kierowcę lub pasażera. Działa to nieźle. Chociaż pewnie podobnie jest w Pionku...

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

Miejsce na Twoją reklamę: tel. 691 265 492

#162 khazar

khazar
  • Użytkownik
  • 489 postów

Napisano 24 styczeń 2019 - 17:30

A ten ktoś Ci powie, albo robimy zwrotnice pasywna z pomiarami, szyta na miare, albo musi Pan kupić DSP aby moc cokolwiek stroić bo tutaj niewiele mogę. Tym bardziej bez wzmacniacza. Serio, wybierz, które wygodnie Ci się używa i ładnie wyglada, bo żeby odczuć różnice w dzwieku to trzeba mieć cos wiecej w aucie, niż samo radio i głośniki.

Alpine iLX-702D, Helix DSP.2, Helix A6, Helix A1, Morel MT-350, MP 5.16, Morel Ultimo Ti 12

#163 mareckiabc

mareckiabc
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 24 styczeń 2019 - 18:25

A z alpiny cos sensownego w podobnym budżecie by sie znalazlo czy raczej na tym Kenwood się skupic?

#164 showaugh

showaugh
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 12:43

Ja odradzam Kenwooda, do tego CarPlay czy AndroidAuto po kablu to jest masakra, miałem kilka dni w samochodzie stację z AndroidAuto i szczerze to jest lipa, telefon się wyłącza nie ma żadnych powiadomień, za każdym razem podłączać się po kablu,  po godzinie na mapie telefon pażył Galaxy S8, ogólnie to może będzie fajne w przyszłości.

#165 Marcin K

Marcin K
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 24 kwiecień 2019 - 05:38

Fajnie ze kolega showaugh opisal temat andriod auto wiec bede juz mial to na uwadze przy wymianie radyjka,ja natomiast mam pytanko czy ktos mial mozliwosc testowania obecnie nowych 2din z kenwooda ddx4019bt oraz ddx 9717bt oba mają podobne parametry dsp chyba ze jest roznica w modelu procesora ale na stronie kenwooda nie moge doszukac,warto doplacac 1k do wyzszego modelu,zalezy mi wylacznie na apekcie jakosci grania,przejscie z dpx7000,navi mam standardową wiec w 2din kompletnie tego nie potrzebuje,czy moze seria dmx zagra lepiej? W wyborze zostal bym przy Kenwoodzie. Pozdrawiam

Kenwood DPX7000, Zapco Studio 300x ,DLS R6A

#166 Davidho

Davidho
  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 04 maj 2019 - 14:46

Ja mam obecnie u siebie dmx7018bts. Androidauto nie działa najlepiej ale nie na tym mi zależało przy wyborze jednostki. Priorytetem była jakość dźwięku i dobrej jakości wyświetlacz. Jakość dźwięku jest zadowalająca, czasówki działają prawidłowo. Gra porównywalnie do kenwooda x7200 (1din). Z minusów to przyciski volume są dosyć małe i niewygodne do używania w czasie jazdy. Na szczęście mi to nie przeszkadza, bo steruję z kierownicy i nie ma problemów. Alpine do 2k z wyświetlaczem nie ma nic sensownego jeżeli chodzi o 2din. Jeszcze Pioneer x5100 jest sensowny ale Kenwood bardziej mi przypadł do gustu jeśli chodzi o brzmienie.

#167 Havoc

Havoc
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 30 czerwiec 2019 - 21:14

Fajnie ze kolega showaugh opisal temat andriod auto wiec bede juz mial to na uwadze przy wymianie radyjka,ja natomiast mam pytanko czy ktos mial mozliwosc testowania obecnie nowych 2din z kenwooda ddx4019bt oraz ddx 9717bt oba mają podobne parametry dsp chyba ze jest roznica w modelu procesora ale na stronie kenwooda nie moge doszukac,warto doplacac 1k do wyzszego modelu,zalezy mi wylacznie na apekcie jakosci grania,przejscie z dpx7000,navi mam standardową wiec w 2din kompletnie tego nie potrzebuje,czy moze seria dmx zagra lepiej? W wyborze zostal bym przy Kenwoodzie. Pozdrawiam

Nie wiem czy pomogę ale mam obecnie starszą wersję kenwooda x5100bt i dźwiękowo wg mnie jest ok a radio ma 2v na wyjściu. Seria ddx4019 ma już 4v, powinno być jeszcze lepiej. Sam myślę o zakupie tego radia pod nową instalację

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka

#168 sylwesterwo

sylwesterwo
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 19:21

Używam od kilku tygodni Pioneera SPH-DA230 z android auto i nie narzekam. Oczywiście dsp brak (są czasówki, filtry i wybór pozycji słuchacza), ale android auto nie taki straszny;) Trzeba tylko przyzwyczaić się do kabla. Stacja odtwarza pliki bezstratne, działa jak dotąd bez zawieszeń, a jakość dźwięku w mojej ocenie przyzwoita. W tej cenie według mnie bardzo ok
<p>Saab 9-3 SC: Pioneer SPH-DA230DAB, Alpine X-A70F, Rainbow SL-C6.2, Focal P25F w BR.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych