Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze radia 2 DIN


UCash
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No ja sie zawiodlem, szczerze, to wg mnie najgorsze radyjko pod wzgledemi dzwieku jakie mialem (nie liczac jakiegos chinczyka, z ktorym kupilem auto).

 

a czego tu się spodziewać, jak nówka kosztuje 700zł :) niedługo to najnowsze modele będą tańsze od tych starszych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czego tu się spodziewać, jak nówka kosztuje 700zł niedługo to najnowsze modele będą tańsze od tych starszych...

700zl tez pieniadz, oczywiscie mialem swiadomosc, ze to nie najwyzszy model, ale cyferka "8" na poczatku numeru modelu powinna troche firme zobowiazywac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pierwotny zamysł w A4 B7 jest taki aby wyjąć seryjne radio 2 Din , niby jest z navi i z telefonem RNS low czy jakoś tak, ale jakoś z telefonem nie chce się połączyć, a żeby sprawdzić navi też łatwo nie jest, bo trzeba mieć płyte pl, której nie mam, a poświęcić ze 300 żeby tylko sprawdzić czy działa to średni pomysł.

 

Pierwszy bezproblemowy raczej pomysł jest wrzucenie tego co mam czyli Alpine DVA9861 + rux c701 tylko że nie będzie info na FIS'ie między zegarami i ze sterowaniem z kierownicy też chyba słabo.

Drugi pomysł jest wrzutka stacji 2din ze zwykłym pospolitym optykiem toslink i ainetem tak żeby zatrybiło z h701 podobnie jak trybi z DVA. Bardzo mile widziany bluetouth jako głośnomówiący, i w sumie navi też by się przydała + sterowanie z kierownicy. Jest model nowy ale kosztuje kope siana i jeszcze do tego nie wiadomo czy zatrybi ze starszym h701

 

Macie jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

910ka, navi, bt, toslink,wszystko to co chcesz to ma. Na rynku już kilka lat więc idzie kupić z 2 reki.

Aha i na pewno gada z 701 oraz stroi się z poziomu stacji a nie ruxa bo to blizniacza stacja do mojej 800ki, tyle że 2din

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć!
Czytam i czytam, przeglądam i przeglądam, i postanowiłem się podpiąć pod ten temat.

Moje radyjko, które dzielnie mi służyło CDX-GT929U wyzionęło ducha i poszukuję następcy.
Przejżałem tematy, strony producentów, porównałem ceny.
Dobrze prezentuje się ALPINE CDE-178BT -i to mój numer jeden (jak narazie) w temacie 1DIN.

Mam jednak możliwość zainstalowania radia 2DIN i dlatego podpinam się pod ten temat. Szukam radia w dobrej cenie i dobrej jakości dźwięku. Z firmy ALPINE stacja IVE-W530BT troszke gorzej wypada mi się wydaje nawet z ww 178BT. Wyżesze modele to już za wysoka cena jak dle mnie.

Zastanawiam się nad ponownym zakupem produktu od SONY, mianowicie modelu XAV-602BT - i z jego powodu głównie piszę ten temat - czy ktoś miał okazję posłuchać tego radia???

Ewentualnie coś od innych producentów, godnego uwagi, w cenie powiedzmy do 2000zł, nawigacja w radiu jest mi zbędna.

SONY JVC KENWOOD ALPINE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Zwracam się z prośbą o pomoc w wyborze radia 2din. Czytałem posty z forum na ten temat, użytkownicy chwalili radia Alpine lecz mi braknie na nie funduszy. Chce wydać na radio ok 1200 zł. NIe zależy mi na navi (w tej kwocie itak bym nie kupił) tylko na dobrym dźwięku. Chciałbym by radio posiadało xover głosników przednich i tylnych bo suba mają prawie każde. zależy mi też na multimediach. To chyba na tyle moich wymagań choć jeżeli będzie bardziej rozbudowanie będzie jeszcze lepiej. Z czterech modeli raczej wybrałbym kenwooda lecz chcę zasięgnąć opinii osób mających więcej do czynienia z radiami 2din.

 

Kenwood DDX4023BT

http://allegro.pl/kenwood-ddx4023bt-led-blutooth-gratis-gwpl-wroclaw-i4362975791.html

 

SONY XAV-601BT

http://allegro.pl/sony-xav-601bt-2din-bluetooth-dvd-divx-usb-x-plod-i4345628581.html

 

Pioneer AVH-X1600DVD

http://allegro.pl/pioneer-avh-x1600dvd-radio-cd-dvd-2-din-usb-andro-i4386609341.html

 

CLARION VX402E

http://allegro.pl/clarion-vx402e-2din-dvd-usb-bluetooth-sklep-krakow-i4354072049.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci też mogę polecić stację używaną. Miałem alpine 505, tą co polecił kolega wyżej, radio fajne ale brzydkie w środku, mało intuicyjne jak na dzisiejsze czasy.

Za 1200zł można mieć Pioneera 920BT lub ostatnio widziałem też za tą kasę X5500BT, co prawda nie podłączysz tam procka od alpie i tak dalej ale grało będzie i ma fajniejszy user interfece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

skoro podoba ci się barwa Clariona, możesz spróbować jednostki Kenwood z serii DNX... np 7260, 7280 lub wyższe 9240 lub 9280. 

Jak masz 2,5 tyś to możesz też spróbować Alpine IVA-W505R + PXA-H700

 

Wirtualnie ciężko coś doradzić, bo każdy ma inny gust, najlepiej podłączyć i posłuchać, nikt ci nie poda konkretnego modelu jaki masz kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam intersują mnie te modele stacji 2 din Clarion max983hd i Kenwood dnx 7260bt oraz JVC V40bt która z tych stacji jest najbardziej warta uwagi ze wzgledu na dzwięk? clarion posiada wbudowanego procka wiec generalnie moze miec najlepszy dzwięk zalezy mi na funkcji cięć a czy ktoreś posiada czasówki? wiem że marta189 posiadał kenwooda dnx 7260 możesz coś o tym radiu powiedzieć? o JVC żadnych kokretnych info nie znalazłem wiec najmniej biorę je pod uwagę ale może ktoś ma coś do powiedzenia o nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...