Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze radia 2 DIN


UCash
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wersja systemu a UI to dwie różne rzeczy.

Przykładowo LG ma inne UI niż Samsung. Innymi słowy UI to nakładka producenta, która może mieć więcej lub mniej błędów.

Chodzi o to ze ze słabą nakładką mogą być problemy a ich rozwiązanie to hardreset a tego nie chciał byś robić co dwa tygodnie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Witajcie, obecnie posiadam wygłuszone auto, głośniki sredniotonowe focala z gwizdkami apilne i radiem cda-117ri. Jestem bardzo zadowolony z tego jak gra cały komplet ale brakuje mi w radiu navi i kamery cofania. Fajnie jakby miało także wejście na płyty. Polecilibyście coś w rozsądnym budżecie żeby grało jak obecne radio ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie, obecnie posiadam wygłuszone auto, głośniki sredniotonowe focala z gwizdkami apilne i radiem cda-117ri. Jestem bardzo zadowolony z tego jak gra cały komplet ale brakuje mi w radiu navi i kamery cofania. Fajnie jakby miało także wejście na płyty. Polecilibyście coś w rozsądnym budżecie żeby grało jak obecne radio ?

Cześć. Takie same parametry oraz 24 bit DAC ma wg instrukcji  stacja 2 DIN IVA W502R. Mogę zaoferować za 700 PLN. Dodatkowo  funkcje A. Proc, Eq, Ext. Proc, Time correction  i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A nie lepiej wziąć DSP i zrobić system od początku po bożemu? :) I tak wszyscy grają już z telefonów czy DAPów. Kto tam się jeszcze w wymianę radia bawi? :P

a od czego musiał bym zacząć by coś takiego stworzyć ? Jaki budżet jest potrzebny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, Panowie stoję przed wyborem sprzętu, mam dość kartonowego grania dotykowego chinola. Wygłuszoną drzwi chciałem zmienić na coś rozsądnie grającego i mam do wyboru dwa zupełnie odmienne od siebie sprzęty, chciałbym żebyście mi doradzili co wybrać konkretnie między tymi dwoma modelami:

 

-stację 2DIN Alpine IVA-W202R

-wysokiej jakości 1din JVC KD R90bt.

 

Zależy mi na graniu oraz możliwie dobrej multimedialności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Cześć,

potrzebuję pomocy w wyborze radia 2DIN z Android Auto.

 

Info na temat mojej obecnej konfiguracji:

- samochód: Hyundai i30 II (2014) kombi

- radio: dedykowane chińskie radio Android marki Cusp

- wzmacniacz: brak (ale może w przyszłości?)

- głośniki przód: Morel Maximo 165mm (odseparowane: woofery + tweetery) 

- głośniki tył: Morel Maximo Coax 165mm

- subwoofer aktywny, posiedzeniowy: Kenwood KSC-SW11

- wygłuszenie: wygłuszone wszystkie drzwi, maska, nadkola, podsufitka, bagażnik

 

 Czego poszukuję:

- lepsza jakość dźwięku niż w dedykowanym chińczyku na procesorze PX5, lubię cieplejsze granie, słucham głównie metalu progresywnego, a z rodziną w samochodzie popu😁

- szybsze uruchamianie i działanie

- bezproblemowo działające Android Auto

- lepszy tuner niż w chińczyku

- bezproblemowa i szybka łączność Bluetooth

- prosta i intuicyjna obsługa

- budżet do 2k PLN (ewentualnie do nieznacznego przekroczenia) 

 

Co tam znalazłem:

  • SONY XAV-AX3250 DAB - tu jedni chwalą, a inni ganią dźwięk, z wideorecenzji mam wrażenie, że radio działa szybko i ma prosty i ładny interfejs, fizyczne przyciski to kolejny plus, ale problematyczny może być rezystancyjny i nie dość jasny ekran;
  • Kenwood DMX-5020DABS - mam dobre doświadczenia z 1-dinowymi Kenwoodami w poprzednich autach (dobra jakość dźwięku), ale ponoć ten model nie działa żwawo, interfejs Kenwoodów wygląda trochę a'la lata '90
  • Kenwood DMX7722DABS - tutaj przekraczam budżet, ale czy jakość dźwięku będzie lepsza od wyżej wymienionych i czy warto dopłacać? Bezprzewodowe AA to kolejna zaleta, ale nie upieram się. Niestety też nie ma przycisków fizycznych.

Czy ktoś miał styczność z ww. modelami i mógłby coś doradzić? A może coś innego, jakiś Pioneer? Choć słyszałem, że Pioneery coś teraz gorzej grają.

 

Z góry dzięki za wszelkie porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...