Skocz do zawartości

Modyfikacja Car Audio


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem poradzić się jak mogę zmodyfikować swoje obecne audio w samochodzie . Jakiś czas temu był plan budowy całkowicie od nowa ale niestety życie pisze inne scenariusze i muszę zmodyfikować to co mam.

Radio:Kenwood kdc-x7200dab
Głośniki przód: Morel Tempo 6
Subwoofer : MacAudio MAWS 300 CP 4140 skrzynia zamknięta litraż nieznany

Wzmacniacz 1: Magnat Classic 360 Rapbull ale pod koniec miesiąca ma być Rodek r4100a   bo z magnatem sa problemy

Wzmacniacz 2: Carpower HPB 1502 Do napędzania suba

Drzwi wygłuszone . instalacja na kablu spawalniczym 25mm2

Na razie używam zwrotnic fabrycznych ale zastanawiam się czy nie lepiej przejść na aktywne  w linku parametry jakie mogę ustawić w radiu. Co waszym zdaniem powinienem zmienić od czego zacząć. wiadomo najlepiej na używkach

https://www.dropbox.com/s/izshf870wvh1apt/Capture.PNG?dl=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A subwoofer?? nie jest za słaby jak dla tego 1502?

Subwoofer jest kiepskiej jakości tak samo jak i wzmacniacz, jeżeli chcesz poprawy to oba elementy kwalifikują się do wymiany.

Robiąc krok po kroku zaczął bym od zrobienia planu i polowania na docelowe komponenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycji subow przewija sie przez forum pelno, nie len sie i sam poszukaj.

Co do przejscia na aktywke, jezeli nie brak zapalu na walke i myslisz ze chociaz w zadowalajacym stopniu ogarniesz - dzialaj.

Tylko ze z tym zapalem troche kiepsko skoro nawet propozycji suba potrzebujesz na tacy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...