Skocz do zawartości

Maty wygłuszające - jakie na dzisiejsze czasy?


derek81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko Panowie! Miałem z 5 lat przerwy i pomimo usilnych starań w szukajce na telefonie nie mogłem nic znaleźć a pamiętam, że temat mat, walklwany byl swego czasu obszernie, wiec Moda prosze o przeniedsienie do odpowiedniego wątku.

 

Potrzebuje maty do wygłuszenia drzwi, na podloge dach. Ja zatrzymałem się na stp silver, które nie sa już z tego co słyszałem dostępne. Co polecicie? Dynamat, gms, zloto czarne stp? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Poszukajcie sobie wątek o matach GMS, było.

Jedna partia była zła i jak ktoś trafił to miał pecha. Nawet firma poczuła się do błędu i kilka osób dostało gratis nowe maty, niestety nie byłem w gronie tych szczęśliwców.

Ja miałem problem z szara wersja, a wy pokazujące czarna. Czyli w ogole inną.

Jedna partia nie świadczy o całości produktów. Nie generalizujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi doradzić czy tak jak okleiłem będzie ok bo klejąc z większych kawałków rozwala się ta gąbka. Czy mogę posklejać je jeszcze szara taśma będzie to dobre czy złe ?

 

attachicon.gifIMG_20190119_131102.jpg

 

blachę okleiłem tak

attachicon.gifIMG_20190119_120831.jpg

Jest ok.

Panie okej Pan blachę drzwi w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn cała wnękę bo ziomek w sklepie tłumaczył mi tak ze tylko kawałek gdzie będzie głośnik czyli 30x30cm

attachicon.gifIMG_20190118_145007.jpg

Cała wnęke.

On niech się zajmie hodowlą jedwabników czy coś.

Tylko odkurz, umyj ciepła woda z plynem, osusz, i umyj benzyna ekstrakcyjna. Czasem nie rozpuszczalnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz "ziomkowi" w sklepie żeby się doedukował gdyż jest w błędzie. Wyklejaj całość za wyjątkiem otworów na dole, no chyba że chcesz mieć akwarium;)

Popatrz w dziale instalacje jak wyglądają drzwi użytkowników to będziesz wiedział jak działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...