Skocz do zawartości

Subwoofer ~1000zł closed


Davidho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje subwoofera do jakościowego grania. Zasilanie na suba to Steg k2.02, więc raczej sub 2x4ohm. W oko wpadł mi Alpine xw10d4. Dodam,że obecnie grają 2x Re audio srx10 w closed 20l. No i niestety grają jak dla mnie "za twardo". Co sądzicie o tym Alpine, producent zaleca closed 18,4l. Na stanie mam jeszcze Re audio sxx10 v2 ale on do closed się raczej nie nadaje. Proszę o opinie osób które słyszały ten model Alpine. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na mysli nachalnie waty do pełna, zostawiajac tylko miejsce na głośnik. Gąbka na ściankach to może być mało, a raczej nie masz jej tam napchane do pełna. Tonsil u siebie w sklepie sprzedaje watę tłumiąca.

 

Szczera prawda, pchaj wate i sluchaj.

 

Nie wierzylem ze mozna zmiekczyc suba wata a "utwardzic" matami - jednak mozna :) testowane na P10W i Sl-10S :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio to Alpine 137bti, wygłuszone drzwi dynamat xtreme +pianka na boczkach. Reszta auta to stp silver, przód to focal e165k pod stegiem k2.01, tył 2x re srx10 pod k2.02, na wzmaku filtr lpf 60hz. Hpf w radiu 80hz i wszystko na "0", tylko czasówki ustawione, żadnych loudnessów itp. Może steg tak "twardo" gra albo re srx średnio nadaje się do closed ale w br robiły po prostu dużo hałasu. Jest już dużo lepiej ale to jeszcze nie to czego szukam stąd pomysł na zmianę suba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a podpowie ktoś jak to zrobić w Alpine? Bo mam tylko lp,pp,lt,pt i sub. W p80prs wiem że można osobno ale w Alpine niestety chyba nie.

Usiądź w aucie i najpierw podaj odległości z poszczególnych głośników. Mierz od zagłówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...