Skocz do zawartości

Audio System H-340.1 D 1-Kanal czy zasili 2 głośniki Audio System R10 FLAT


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy wzmacniacz Audio System H-340.1 D 1-Kanal będzie w stanie zasilić 2 szt. głośników Audio System R10 FLAT w połączeniu równoległym 2 ohm?

 

H 340.1 D

Product Information:

digital mono high-power-amplifier and SMD technology,
LP, Subsonic filter, continuously adjustable 0-180° Phaseshift,
up to 89% efficiency possible, included RTC and 6mm² power
cable set(5,5m), RCA-high-level-input or 3-time signal dedection with automatically "TURN ON"
1x 235(340) WRMS at 4(2) Ohm
210x50x135 mm incl. iron cover

 

 

7c0d5bd60483ef1c.png

 

 

d2e5c1f14a48382bgen.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję boloo zakupiłem mocniejszy wzmacniacz mianowicie Audio System CO 650.1 monoblok klasy D o mocy

 

86e2f1d7f5347776.jpg

 

Natomiast podłączyłem ten wzmacniacz przy pomocy starych kabli zasilających wzmacniacz czyli przy pomocy złącza Hi Level przejściówka z + i - na chinch RCA. I przydałaby się pomoc jak mniej więcej ustawiać ten wzmacniacz.

 

Jak mniej wiecej ustawić low pass  między 30 a 150 Hz?? co oznacza subsonic i czy to ruszać podkręcić zostawić na min??

 

http://static.pagenstecher.de/uploads/8/86/860/860e/CO_6501_sidepanel-11.jpg 

Czy w ogóle używać bass boost? Jak regulować level? Kiedy zmniejszyć kiedy podnieść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle te same pytania o te same problemy.

A tak na wstępie pytanie, bo nic nie piszesz o przodzie:

- przód jest cięty w jakikolwiek sposób, czy jest obsługiwany na full pasmo, bez HPF. Bo radio bez RCA, więc zakładam brak jakiegokolwiek filtra. Chyba, że masz wrzucony wzmak na przód wysterowany przez Hi-level i tniesz od dołu przód HPF na jakiejś częstotliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto audi Q5 przód zrobiony w wrocławskiej firmie zajmującej się car audio. Wygłuszone drzwi i wsadzony zestaw Audio System HX165SQ EVO2 2019 byMUNDORF 

 

AS_HX165SQ-4-EVO_1_600x600.jpg

 

To gra pod fabrycznym wzmacniaczem Audi Audio System który ma ponoć 18 rms na kanał i jak dla mnie gra super.

 

 

 

Do tego mam zamiar zrobić tył na jakichś tańszych głośnikach również z wygłuszeniem. 

 

Co proponujecie:

 

Audio System X165EVO 899 zł Audio System Radion R165 EVO 549 - te jakąś do mnie przemawiają ale nie wiem jak zgrają się z przodem, pewnie lepiej niż teraźniejsze fabryczne Audio System M165EVO  419 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Low Pass ustaw na jakieś 80Hz a subsonic na 10-15 Hz. Bass bost na 0. Dodatkowo ustaw gain i Phase. W instrukcji wzmacniacza powinno być opisane co i jak.

 

Co do zestawu przedniego to żeby to zagrało tak jak kosztowało niestety/stety trzeba wzmacniacza... O tylnych głośnikach zostało już wystarczająco napisane w i nych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...