Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Astry J NAVI 950


pikar133
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam astrę J oraz sprzęt z poprzedniego auta, niestety problem jest z podpięciem wzmacniacza ponieważ w seryjnym radiu nie ma wyjść RCA.

Czy ktoś jest w stanie wyprowadzić RCA ? Gdzieś czytałem , że jest opcja wyprowadzenia światełka, ale to wiązało by się z dokupieniem procesora.

Sprzęt:

woofer Focal K2 

Tw Mam Phonocar z serii PRO lub jakiś DLS zobaczymy co będzie 

zwrotnic brak 

Sub JL 12w4v4

Wzmacniacze:

Rodek 2180i 

Hifonics Z4000-Zeus

 

Jakie są straty przy stosowaniu konwerterów ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam astre J z radiem CD400, gdzies na rosyjskim forum czytalem o wyprowadzeniu RCA problem w tym, ze w modelu CD400 jest to poprostu nie oplacalne. Wyjscia beda z niskim napieciem 1.5V moze 2V. To radyjko samo w sobie bardzo malo potrafi i szkoda twojego sprzetu do tego Cd'ka.

 

Moge byc w bledzie ale przywoluje CD400 jako ze slyszalem ze sekcja audio jest taka sama jak w NAVI950.

 

Ja kupilem przejsciowke ISO, przerobilem mocowanie i wsadzilem 1DIN kenwooda XX-01D.

 

Mp3 128kb/s z kenwooda gra o niebo lepiej niz oryginalna plyta z CD400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana radia nie wchodzi w grę.

 

Z tym dsp od gms ciekawa opcja pytanie czy zmieni to jakość dźwięku? Czy po prostu włożyć konwerter rca i tyle?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jesli wymiana radia nie wchodzi w gre to kupno DSP nawet GMS mija sie z celem bo z tego radia poprostu nic nie bedzie.

 

Jesli ori radio ma zostac to kup najtanszy konwenter RCA i podlacz wzmacniacz.

 

Bedzie glosniej, ale dojdziesz do pewnego poziomu gaina z ktorego nawet wzmacniacz dobrej jakosci sobie nie poradzi z tym pokracznym sygnalem generowanym przez radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...