Skocz do zawartości

Początki z systemem audio


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chcę zainstalować pierwszy system w samochodzie Kia Sorento II.

Muzyka jakiej słucham to najzwyklejszy POP Dance.

Z racji nikłego doświadczenia, jak i braku wiedzy ( a czasu na jej zdobycie brak / dzieci, rodzina, praca/

Zapatruję się na Alpine CDE196 Dab bądź 205 Dab ( nie wiem który lepiej brzmi, choć ucha wirtuaza jak i wyszukanej muzyki tu nie ma )

Głośniki myślę że te TEMPO ULTRA INTEGRA ( słyszałem jak grają ( brak odniesienia do innych).

Nie wiem jaki wzmacniacz, jakie kable do głośników jak i wzmacniacza.

Jeśli jesteś uprzejmym gościem napisz do mnie, tłumacząc jak synowi co z czym się je ( oszczędź szyderstwa..43 lata na karku ...)

Muzyka to mój lek na całe zło życia.

Budżet około 2 tyś.ma radio i głośniki przednie resztę kupię w późniejszym etapie..

Dziś dziękuję za pomoc.

Chcę by ten zestaw jeździł w aucie służbowym przez rok ( później dokupię wzmacniacz ) i wszystko przerzucę do prywatnego auta ( mam nadzieję że kupię ludzki wóz...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Synek" a skąd ty jesteś?

Radio ok, na początek zabawy będzie niezłe. Morel Tempo ultra ok, tylko czemu integra? Wydaje mi się że lepiej byłoby użyć standardowego zestawu 2 droznego niż coax-a.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wydaje mi się że lepiej byłoby użyć standardowego zestawu 2 droznego niż coax-a.

No więc tak... zestaw dwudrożny na pewno zagra lepiej, bo będzie można umieścić głośnik wysokotonowy w słupku, co przełoży się na lepszy odsłuch, ale skoro kolega nie ma doświadczenia w CA a auto, to auto służbowe to wątpię, że będzie chciał rzeźbić w słupkach... Chyba, że oba auta mają seryjnie miejsca osobno na wysokotonówkę. Na początek przydałoby się wiedzieć co to za auta, jak są rozmieszczone głośniki, czy są tam zestawy odseparowane, czy zintegrowane. 

 

Dorzucę jeszcze, że można w przyszłości pomyśleć także o wyciszeniu drzwi w aucie prywatnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest miejsce w słupku , blisko lusterka.

Co do Morel Tempo ( nie miałem Integra..) Myślałem że nowsze lepsze... Chcę kupić coś dobrego, bo nie będę tego modernizował na zasadzie wymiany klocków.

W grę dojdzie jedynie dokupienie wzmacniacza jakiejś skrzynki w bagażniku

Ps. Auto Kia Sorento II

Lubelskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest miejsce w słupku , blisko lusterka.

Co do Morel Tempo ( nie miałem Integra..) Myślałem że nowsze lepsze... Chcę kupić coś dobrego, bo nie będę tego modernizował na zasadzie wymiany klocków.

W grę dojdzie jedynie dokupienie wzmacniacza jakiejś skrzynki w bagażniku

Ps. Auto Kia Sorento II

Lubelskie

Kolego, Integra oznacza u Morela coaxy, Ty chyba myślałeś o Tempo Ultra.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...