Skocz do zawartości

alpine 3558 ?


torque3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z angli :) luxman cm to produkcja alpine na podzespołach luxmana . Luxman nie miał doświadczenia w produkcji 12v dlatego wykonawcą był alpine .

Po trzech takich nawet częściej :D

 

 

Nie muszę (czytaj wyrazie co napisałem wyżej). Nawet w katalogu luxmana było wspomniane o komponentach luxmana w tym wzmacniaczu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę (czytaj wyrazie co napisałem wyżej). Nawet w katalogu luxmana było wspomniane o komponentach luxmana w tym wzmacniaczu .

 

To jeszcze raz .

Luxman mógł sam produkować komponenty , lub naklejać swoje etykiety na produkty zamówione u zewnętrznych producentów , użyte do budowy własnych wzmacniaczy . Natomiast wzmacniacz Alpine mógł powstać we współpracy z Luxmanem , ale nie przypominam sobie w nim żadnego komponentu oznaczonego logiem Luxman .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz .

Luxman mógł sam produkować komponenty , lub naklejać swoje etykiety na produkty zamówione u zewnętrznych producentów , użyte do budowy własnych wzmacniaczy . Natomiast wzmacniacz Alpine mógł powstać we współpracy z Luxmanem , ale nie przypominam sobie w nim żadnego komponentu oznaczonego logiem Luxman .

Dlatego tez nie napisałem nic o komonemtach luxmana we wzmaciaczu alpine . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz .

Luxman mógł sam produkować komponenty , lub naklejać swoje etykiety na produkty zamówione u zewnętrznych producentów , użyte do budowy własnych wzmacniaczy . Natomiast wzmacniacz Alpine mógł powstać we współpracy z Luxmanem , ale nie przypominam sobie w nim żadnego komponentu oznaczonego logiem Luxman .

Bo takowych nie ma. Co nie zmienia faktu, że 3558 to wyjątkowo udana brzmieniowo konstrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3558 jest zdecydowanie mocniejsza na basie. 

Różnica słyszalna od pierwszej sekundy.

Ma też nieco cieplejsze brzmienie.

Jeśli iść w stronę większej neutralności i naturalności to raczej bym ją przypisał do M1.

Testowane DLS Iridium + 9835r.

 

 Tu masz dość trafnie określony ogólny profil  brzmieniowy tego wzmacniacza .

 Być może reszta nie jest na tyle dobra jakościowo aby wnikać w siódmy plan , ale dobrze oddaje istotę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuj, graj i zdaj relację. Czytanie recenzji książki przed jej przeczytaniem nie ma najmniejszego sensu.

 

Jasne masz racje ale moja ciekawosc zaspokoje pod koniec przyszlego tygodnia dopiero a chcialem tylko z czystej ciekawosci zapytac jak wypadaprzy tych piecach z racji tego , ze posiadam je na stanie  :P a potem zweryfikuje opinie itp

torque wrzucaj go do saaba. Ciekaw jestem opinii :)

 

Wrzuce napewno ...  widze ze jestes z wołomina jak bedziesz chcial zapraszam posluchasz osobiscie . warszawa wawer daleko nie jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tez nie napisałem nic o komonemtach luxmana we wzmaciaczu alpine . 

 

No jasne , każdy zrozumiał kontekst , ze w temacie wzmacniacza Alpine piszesz o wzmacniaczu Luxmana na komponentach Luxmana i nie ma to najmniejszego związku z tym na czym zbudowany wzmacniacz będący motywem przewodnim .

To w czym upatrywałeś związku tych konstrukcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...